Top 10 Dogecoin ESportss 2022 -Low Fee Deposits

Teraz je jasné, že na online stávkových stránkach eSports môžete platiť kryptomenami. Nie všetci poskytovatelia však umožňujú online stávkovanie eSports s Dogecoinom. Ak nájdete platformu, ktorá akceptuje túto digitálnu mincu, táto príručka vám poskytne všetky potrebné informácie.

Dogecoin má decentralizovaný systém a má nulovú vládnu kontrolu. Bez ohľadu na to, odkiaľ tipujete, sieť je rovnaká. Esports stávkovanie cez Dogecoin udrží vašu online identitu skrytú, pretože pri financovaní vášho herného účtu nemusíte uvádzať svoju skutočnú identitu. Zistite, ako to funguje na webových stránkach eSports pre stávkovanie.

Top 10 Dogecoin ESportss 2022 -Low Fee Deposits
Všetko, čo potrebujete vedieť o dogecoine

Všetko, čo potrebujete vedieť o dogecoine

Dogecoin (DOGE) je open source derivát kryptomeny Luckycoin založený na Litecoine. Jeho mechanizmus proof of work využíva technológiu skriptov. Mincu uviedli na trh 6. decembra 2013 dvaja softvéroví inžinieri – A Portland, programátor IBM v Oregone Billy Markus a jeho kamarát Jackson Palmer, produktový manažér Adobe Inc. zo Sydney v Austrálii.

Zatiaľ čo to začalo ako vtip, nesúci logo psa Shiba Inu, DOGE postupne priťahoval masy a do mája 2021 dosiahol trhovú kapitalizáciu viac ako 85 miliárd dolárov.

Jackson Palmer si chcel robiť srandu kryptomena humbuk a ľudia ho nazývali skeptickým analytikom. Jeho tweety získali veľa pozitívnej spätnej väzby, keď predstavil Dogecoin.com.

Medzitým sa Billy Markus pokúšal vyvinúť kryptomenu, no jeho marketingové snahy boli bezvýsledné. Oslovil Plamera a využil rozruch Dogecoinu na predaj softvéru, ktorý je teraz skutočným Dogecoinom.

Všetko, čo potrebujete vedieť o dogecoine
Je Dogecoin populárnou kryptomenou?

Je Dogecoin populárnou kryptomenou?

Dogecoin je globálna minca a možno ju použiť ako a spôsob platby za hazardné hry na e-športoch. Jeho rozširujúca sa užívateľská základňa možno pripísať jeho lukratívnym investičným príležitostiam. Na rozdiel od Bitcoinu má Dogecoin zámerne vysokú zásobu. Takmer všetky krypto cesty, od voľných trhov až po kryptopeňaženky a burzy, podporujú obchodovanie s DOGE.

Zdá sa, že ide o populárnu metódu vkladov v krajinách, ktoré ešte nelegalizovali online hazardné hry. Okrem anonymity je DOGE vysoko šifrovaný s minimálnou pravdepodobnosťou hacknutia.

Dogecoin umožňuje tipujúcim na eSports jednoducho a rýchlo financovať svoje účty. Každá minca má špecifickú hodnotu a stávkujúci na e-športy ju môžu použiť na stávkovanie obľúbené e-športové hry z CS: GO, DOTA2, LoL atď.

Je Dogecoin populárnou kryptomenou?
Ako vkladať pomocou dogecoinov

Ako vkladať pomocou dogecoinov

Pred vložením vkladu skontrolujte, či nemáte nového hráča bonusové kódy a ďalšie propagačné akcie. Potom, keď budete pripravení, postupujte podľa týchto pokynov:

 • Otvorte si účet v stávkovej kancelárii eSports a prihláste sa
 • Uistite sa, že stránka akceptuje DOGE. Okrem toho by sa Dogecoin mal objaviť na zozname dostupných možností platby v sekcii pokladňa.
 • Prejdite na kartu vklady a kliknite na 'Dogecoin' ako preferovaný spôsob vkladu
 • Uvidíte nové okno, kde začať transakciu
 • Zadajte svoju adresu peňaženky Dogecoin a prihlasovacie údaje
 • Naskenujte QR kód poskytnutý operátorom esports alebo zadajte adresu jeho digitálnej peňaženky
 • Zadajte čiastku do DOGE, ktorú chcete vložiť. Niektoré stránky vás požiadajú, aby ste uviedli sumu v USD a previedli ju na DOGE
 • Potvrďte transakciu a kliknite na odoslať
 • Váš stávkový zostatok sa prejaví v priebehu niekoľkých minút

Používanie dogecoinov na webových stránkach Esports

Dogecoin sa ťaží každú minútu a je uložený v kryptopeňaženke. Táto peňaženka nemôže byť prepojená s bankou, pretože takmer všetky krajiny nemajú formálne regulačné politiky pre DOGE.

S Dogecoinom ako spôsobom vkladu pre e-športy uskutočníte bezplatný prevod do stávkovej kancelárie e-športov. Ak existuje nejaký poplatok, je to na webovej stránke hazardných hier, čo je zriedkavé. S DOGE môžete obchodovať s akoukoľvek sumou, ale uistite sa, že je v rámci vkladového limitu operátora.

Ako vkladať pomocou dogecoinov
Ako uskutočniť výber s dogecoinom

Ako uskutočniť výber s dogecoinom

Aj keď sú vklady dogecoinov porovnateľne rýchlejšie ako výbery, tieto dva procesy sú prakticky totožné. Ale každá stránka s hazardnými hrami eSports má minimálny a maximálny limit výberu za deň, týždeň alebo mesiac. Postup bude vyzerať takto:

 • Prejdite do svojej e-športovej stávkovej kancelárie a prihláste sa do svojho účtu
 • Prejdite do sekcie platieb a kliknite na „Výbery“
 • Vyberte si Dogecoin ako spôsob vyplatenia peňazí
 • Skopírujte si adresu svojej peňaženky Dogecoin a zadajte ju na stránke výberu
 • Zadajte sumu výplaty
 • Stlačte tlačidlo overenia a počkajte, kým prídu vaše dogecoiny
Ako uskutočniť výber s dogecoinom
Časový rámec a poplatky na výber dogecoinov

Časový rámec a poplatky na výber dogecoinov

Ak vás zaujíma, ako rýchlo sa hotovosť vyberie, odpoveď je, že to závisí. Samozrejme, je to rýchlejšie ako štandardné bankové metódy, ale až potom, čo e-športová stránka schváli váš výber. Overenie vašich poverení môže webu trvať až 48 hodín.

V blockchainovom systéme nedochádza k oneskoreniu, pretože účtovná kniha Dogecoinov spracováva množstvo transakcií za minútu. V ideálnom prípade by ste mali očakávať výhry na svojom účte do jedného alebo dvoch dní.

Dobrou správou je, že systém Dogecoin neúčtuje poplatky za spracovanie za výbery z hazardných hier esports. Stávková kancelária bude účtovať poplatok iba počas výmeny kryptomien, ktorý bude zanedbateľný.

Časový rámec a poplatky na výber dogecoinov
Výhody a nevýhody dogecoinu

Výhody a nevýhody dogecoinu

Obrovská krypto komunita podporuje DOGE. Ak vaša krajina legalizovala online hazardné hry, môžete s mincou voľne stávkovať. Ak je stávkovanie vo vašom regióne obmedzené, použite VPN na dogecoine webové stránky eSports. Prečítajte si o výhodách a nevýhodách používania DOGE na stávkovanie na e-športy.

Pros

 • Jednoduché, rýchle a bezpečné transakcie
 • Úplná anonymita
 • Žiadne ťažobné limity
 • Kompatibilita s decentralizovanou burzou
 • Prístup k špeciálnym krypto bonusom
 • Hráči ľahko získajú viac DOGE po víťazných stávkach

Zápory

Kým investovanie do DOGE má mnoho výhod, zdá sa, že minca má problémy kvôli niekoľkým negatívnym faktorom.

 • Aj keď je to zábavné, nie je to skutočne inovatívne
 • Žiadne uzávery zásobovania
 • Súvisí so schémami pump-and-dump
Výhody a nevýhody dogecoinu
Proces otvorenia účtu Dogecoin

Proces otvorenia účtu Dogecoin

Prvým krokom k používaniu DOGE na stávkovanie online je nákup mincí. Kryptomena nie sú fiat peniaze, takže nie je možné, aby ste vstúpili do finančnej inštitúcie a nejaké si kúpili. Proces získavania dogecoinov prebieha online.

Začnite registráciou na spoľahlivej platforme na výmenu kryptomien, ako je Binance. Počkajte na overenie profilu prostredníctvom e-mailu. Potom si môžete prezerať dostupné kryptomeny na otvorenom trhu a zistiť, či sa DOGE oplatí investovať.

DOGE je možné zakúpiť s medzinárodne akceptovanými debetnými a kreditnými kartami. Prípadne môžete vymeniť Bitcoin, Ethereum alebo Rippel za Dogecoin. Keď sú mince pripravené na prevod, burza ich uloží do vašej peňaženky a nebude vám účtovaný ani cent.

Proces otvorenia účtu Dogecoin
Ako si založiť digitálny dogecoinový účet

Ako si založiť digitálny dogecoinový účet

Pravdepodobne si budete musieť vytvoriť peňaženku s heslom, ktoré budete používať online pri financovaní svojho stávkového účtu eSports. Nepotrebujete na to bankový účet a neexistuje žiadne vekové obmedzenie. Kroky na otvorenie digitálnej peňaženky sú nasledovné.

 1. Nájdite serióznu a overenú kryptoburzu a zaregistrujte sa
 2. Vyberte si vhodnú peňaženku Dogecoin (MultiDoge/plná alebo Dogecoin Core/light) a postupujte podľa pokynov na jej otvorenie
 3. Stiahnite si aplikáciu Dogecoin peňaženka do svojho smartfónu
 4. Otvorte aplikáciu
 5. Vyberte kryptomeny, ktoré budete používať, a poznamenajte si adresu vkladu
 6. Overte svoju adresu
Ako si založiť digitálny dogecoinový účet
Možnosti zákazníckej podpory Dogecoin

Možnosti zákazníckej podpory Dogecoin

Poskytovateľov peňaženiek Dogecoin je možné kontaktovať priamo na ich webových stránkach nasledujúcimi spôsobmi:

 • Živý chat
 • Email
 • Stránka pomocníka/častých otázok

Podrobní sprievodcovia odpovedajú na problémy, ako je používanie kryptomien, ceny a fakturácia na burze. Naopak, licencované stránky so stávkovými stávkami Dogecoin esports poskytujú dokonalé služby zákazníkom. Okrem toho môže mať oddelenie podpory telefónnu linku, aby sa zabezpečilo, že naliehavé záležitosti budú vyriešené čo najskôr.

Možnosti zákazníckej podpory Dogecoin