Top 10 Barion ESportss 2022 -Low Fee Deposits

Odvetvie online stávkovania eSports každým rokom rastie pôsobivým tempom. To všetko by sa nemohlo stať bez množstva online platobných možností. Najneuveriteľnejším vzrušením každého eSports stávkujúceho je schopnosť okamžite staviť a vyhrať. Bohužiaľ, veľa tipujúcich má problém vybrať si svoje výhry.

Pri výbere správneho spôsobu platby by hráči mali okrem iných vymožeností zvážiť aj lokálne dostupné možnosti. Tí, ktorí sú z Česka, Fínska, Dánska, Maďarska a ďalších krajín strednej Európy, by nemali mať problém s výberom spôsobu platby vzhľadom na množstvo elektronických platobných služieb, ktoré majú k dispozícii. Jedným z nich je Barion. Tu je prehľad tejto možnosti platby eSports.

Ako urobiť vklad s BarionAko urobiť výber s BarionomVýhody a nevýhody s BarionomProces otvárania účtu BarionMožnosti zákazníckej podpory spoločnosti Barion

Barion je elektronický spôsob platby, ktorý umožňuje používateľom prevádzať finančné prostriedky zo svojej bankovej karty alebo predplatenej peňaženky Barion online obchodníkovi alebo inému používateľovi. Bol vyvinutý v roku 2015 spoločnosťou Barion Payment Zrt a má licenciu od Maďarskej národnej banky. Účty Barion bezproblémovo fungujú s kartami Visa, Visa Electron, MasterCard a Maestro. Všetko, čo potrebujete, je e-mailová adresa a heslo na prevod peňazí. Vďaka tomu je Barion pohodlný a bezpečný, pretože nezahŕňa vkladanie citlivých informácií o karte.

Je Barion populárny?

Zatiaľ čo Barion má svoje sídlo v Budapešť, Maďarsko, je k dispozícii aj vo všetkých krajinách EAA. Spotrebitelia môžu vykonávať transakcie v USD, EUR, HUF a CZK. Preto musia mať aktívne účty v ktorejkoľvek z týchto mien. S tímom viac ako 30 odborníkov má táto služba zákaznícku základňu viac ako 2,5 milióna a spolupracuje s viac ako 8 000 obchodníkmi v 20 európskych krajinách. Responzívny webový spôsob platby funguje dobre v mobilných prehliadačoch a rozhraniach desktopov. Vďaka tomu je ideálnou voľbou pre mobilné eSports stávkovanie, pri ktorom hráč uzatvára svoje stávky na cestách.

Section icon
Ako urobiť vklad s Barion

Ako urobiť vklad s Barion

Pred dobitím stávkového účtu eSports cez Barion by sa hráč mal uistiť, že má dostatok prostriedkov na svojej kreditnej karte, debetnej karte alebo peňaženke Barion. Virtuálnu peňaženku je možné financovať bankovým prevodom zadarmo alebo kartou za nominálny poplatok. Nepripája sa však priamo k banke zákazníka.

Používanie Barionu v online stávkových kanceláriách

Proces vkladu peňazí na stávkovej stránke eSports cez Barion možno opísať v ôsmich krokoch.

 1. Hráč zamieri do sekcie vkladov stávkovej kancelárie.
 2. V kategórii e-platieb si vyberajú Barion ako a spôsob vkladu.
 3. Udávajú, koľko treba vložiť.
 4. Server stávkovej lokality eSports inicializuje transakciu pomocou kľúča POS systému API.
 5. Barion poskytuje ID transakcie a stránka uchováva záznamy o podrobnostiach.
 6. Hráč je cez dané ID presmerovaný na zabezpečenú platobnú bránu.
 7. Suma bude odpočítaná buď prostredníctvom mobilnej aplikácie (aplikácia Barion) alebo responzívnej webovej stránky.
 8. Hráč potvrdí podrobnosti a odošle ich.

Finančné prostriedky by mali byť k dispozícii ihneď po dokončení vyššie uvedených krokov. Ak hráč nemá peňaženku Barion, do ktorej by sa zmestila hotovosť, môže použiť údaje o svojej karte, ale vyžaduje sa to len pri prvej transakcii so stávkovou kanceláriou. S vkladmi nie sú spojené žiadne poplatky.

Ako urobiť vklad s Barion
Ako urobiť výber s Barionom

Ako urobiť výber s Barionom

Stávkové stránky Barion eSports umožňujú používateľom Barionu kedykoľvek vybrať výhry do ich peňaženky. Potom môžu zákazníci previesť tieto prostriedky na svoje bankové účty (miestne alebo medzinárodné) prostredníctvom bankového prevodu. Proces stiahnutia je nasledovný.

 1. Hráč potvrdí svoje výhry a skontroluje zostatok na účte, aby zistil, či dosiahol limit na výber (ten sa líši od stránky k stránke).
 2. Otvoria stránku platieb a vyberú platby.
 3. Z dostupných spôsobov výberu si vyberajú Barion.
 4. Barion upozorní servery stávkovej kancelárie o čakajúcej platbe.
 5. Stránka schváli žiadosť o výber a zavolá platobnú bránu, aby iniciovala prevod.
 6. Barion pošle peniaze do hráčovej peňaženky.
 7. Stránka bude uchovávať záznam o transakcii.
 8. Ak bola platba úspešná, výherca dostane potvrdzujúcu správu, že má na svojom účte prostriedky.

Za používanie Barionu sa neplatia žiadne poplatky za výber. Pri prevode zostatku v peňaženke Barion na bankový účet alebo kartu sa však budú účtovať poplatky. Ak evidovaná karta prepojená s peňaženkou Barion umožňuje platby VPOS, stávkujúci eSports dostane svoje výhry priamo na svoju kreditnú/debetnú kartu, bez ďalšieho kroku.

Ako urobiť výber s Barionom
Výhody a nevýhody s Barionom

Výhody a nevýhody s Barionom

Pridaním bankových kariet do peňaženky Barion budú zákazníci využívať niekoľko výhod, ako je uvedené nižšie.

Pros

 • Jednoduché spustenie na mobile
 • Bezpečnosť údajov karty, pretože sú uchovávané v trezore kariet kompatibilnom s PCI
 • Aplikácia Barion umožňuje sledovanie online transakcií a podrobností
 • Rozumné transakčné poplatky

Zápory

 • Obmedzené iba na štyri meny
Výhody a nevýhody s Barionom
Proces otvárania účtu Barion

Proces otvárania účtu Barion

Na registráciu osobného Bariona nepotrebujete bankový účet. Potrebujú iba svoj e-mail, číslo kreditnej/debetnej karty, trojmiestny kód CVC a dátum vypršania platnosti. Na registráciu ako spoločnosť si Barion vyžiada registrované meno, registračné číslo, daňové číslo, povahu podnikania a bioúdaje splnomocneného zástupcu vrátane jeho emailu a telefónneho čísla. Potrebujú tiež, aby zákazník vyplnil krajinu svojho bydliska, fyzickú adresu a poštovú adresu. Keďže bankové karty sa vydávajú jednotlivcom, ktorí dosiahli minimálny zákonný vek, každý, kto si chce otvoriť účet Barion, by mal mať aspoň 18 rokov.

Ako si založiť účet

Ktokoľvek si môže otvoriť účet a začať spracovávať platby kartou cez Barion Smart Gateway.

 1. Navštívte stránku barion.com.
 2. Kliknite na odkaz „Vytvoriť účet“.
 3. Vyberte si buď osobný alebo firemný účet.
 4. Vyberte menu.
 5. Vložte svoju e-mailovú adresu.
 6. Vytvorte si jedinečné heslo.
 7. Prijmite zmluvné podmienky.
 8. Kliknite na tlačidlo registrácie.
 9. Na vyššie zaregistrovanú e-mailovú adresu bude zaslaná potvrdzujúca správa.
 10. Aktivujte si peňaženku Barion alebo prepojte účet s bankovými kartami.

Ročný limit výdavkov pre akýkoľvek typ účtu Barion je stanovený na 260 000 HUF/ 800 USD/ 800 EUR/ 20 000 CZK.

Proces otvárania účtu Barion
Možnosti zákazníckej podpory spoločnosti Barion

Možnosti zákazníckej podpory spoločnosti Barion

Keďže Barion sa stará o svojich klientov, ktorí sú z rôznych krajín, prispôsobili oficiálnu webovú stránku čítaniu v šiestich rôznych jazykoch: angličtine, holandčine, češtine, maďarčine, nemčine a slovenčine. Zákaznícka podpora je na druhej strane dostupná v ôsmich jazykoch. V prípade sťažností sa môžu zákazníci obrátiť na:

 • Centrum pomoci
 • Telefónna linka
 • Email
 • Kontaktný formulár

Pri vypĺňaní kontaktného formulára je možnosť uviesť telefónne číslo. Zákazník by mal špecifikovať ideálny čas na prijatie telefonátu. Táto služba je dostupná v pracovné dni od 9:00 do 12:00 SEČ.

Možnosti zákazníckej podpory spoločnosti Barion