Best Esports Betting Payment Methods

Najbezpečnejšie spôsoby platby pre stávkovanie na e-športy

Stávkujúci môžu pohodlne používať platobný kanál na vkladanie alebo výber prostriedkov iba vtedy, ak sú si istí, že spôsob platby je bezpečný. Na to musia zvážiť bezpečnostné prvky. Niektoré z bezpečnostných prvkov, ktoré je potrebné skontrolovať, sú zvýraznené nižšie.

Šifrovanie

Každý vnímavý stávkar by mal zabezpečiť, aby poskytovateľ platieb zašifroval všetky finančné a osobné informácie, aby ich ochránil pred zvedavými očami. Použitá technológia šifrovania by mala byť tiež najnovšia a najbezpečnejšia.

Overenie

Ďalším dôležitým bezpečnostným prvkom, ktorý je potrebné zvážiť, je overenie. Všetky odchádzajúce žiadosti o vklad alebo výber by mali vyžadovať riadne overenie, aby sa zabezpečilo, že neoprávnené osoby nebudú vykonávať transakcie pomocou hráčskeho účtu. Dvojfaktorová autentifikácia je jednou z najbežnejších bezpečnostných funkcií, ktorú používajú obchodníci s online platbami a kasína. Zavádza ďalší krok v procese autentifikácie na zvýšenie bezpečnosti.

Vstupné kódy

Prístupové kódy sa v posledných rokoch stali celkom bežnými. Predstavujú dodatočný bezpečnostný krok, ktorý vyžaduje od používateľov zadanie dodatočného bezpečného hesla, ktoré zvyčajne odosiela poskytovateľ platieb na e-mail alebo telefón používateľa.

Okrem bezpečnostných prvkov by stávkujúci mali zvážiť aj všeobecnú povesť poskytovateľa vkladu. Ten, ktorý mal mnoho prípadov platobných podvodov, pravdepodobne nebude dobrou voľbou bez ohľadu na bezpečnostné prvky, ktoré ponúka.

Ako si vybrať bankovú metódu

Stávkujúci na e-športy by mali pri výbere bankovej metódy zvážiť veľa, aby sa uistili, že dostanú to najlepšie. Na informovaný výber môže byť potrebný malý výskum. Tu sú niektoré z hlavných úvah, ktoré je potrebné zvážiť.  

Krypto e-športové stávkovanie je jedným z najpopulárnejších spôsobov platby. Esportové stávkovanie s kryptomenami má niekoľko výhod, ktoré môžu stávkujúci využívať. Nezabudnite skontrolovať túto metódu.

Limity transakcií: Transakčné limity sa týkajú sumy, ktorú môžu tipujúci uskutočniť prostredníctvom bankovej metódy v rámci jedného dňa alebo v rámci jednej transakcie. Bankroll tipujúceho by mal byť hlavným faktorom ovplyvňujúcim tieto úvahy. Napríklad stávkujúci s vysokým valcom by mali zvažovať iba bankové možnosti, ktoré majú vysoké transakčné limity.

Časy odberu: Niektoré spôsoby platby zvyčajne obmedzujú časy výberu na určité hodiny konkrétnych dní a iba niektoré dni v týždni. To môže byť pre niektorých tipujúcich dosť nepohodlné. To isté platí pre doby spracovania odstúpenia od zmluvy. Dobrá možnosť ponúka minimálny čas spracovania výberu a umožňuje výbery kedykoľvek.

Zabezpečenie: Bezpečnosť je pravdepodobne najzrejmejším faktorom, ktorý treba zvážiť. Hráči by mali obmedziť svoje možnosti len na bankové metódy, ktoré zaručujú najvyššiu bezpečnosť pre všetky uskutočnené transakcie. To isté platí pre súkromie.

poplatky: Čiastka účtovaná za vklady alebo výbery by tiež mala ovplyvniť hráčov výber bankovej metódy. Väčšina hráčov zvyčajne uprednostňuje platobné kanály, ktoré ponúkajú nízke alebo dokonca žiadne poplatky.

Funkcie bankovníctva: Rôzne bankové metódy prichádzajú s rôznymi vkladovými funkciami. Stávkujúci by sa mali vždy rozhodnúť pre tie, ktoré ponúkajú najužitočnejšie a najfunkčnejšie funkcie, aby mohli využívať čo najviac výhod.

Zákaznícky servis: Zákaznícky servis patrí medzi najviac prehliadané úvahy stávkarov pri výbere bankovej metódy. Aj keď u niektorých špičkových poskytovateľov bankovníctva je to zriedkavé, existujú možnosti problémov s vkladom alebo výberom. To si vyžaduje interakciu so zákazníckym servisom na vyriešenie problémov. Tipujúci by si preto mali vyberať poskytovateľov platieb, ktorí promptne ponúkajú priateľské a profesionálne služby zákazníkom.

Ako urobiť vklad na stávkovanie na esporty

Proces vkladu na stávkovanie na e-športy je zvyčajne pomerne jednoduchý, ale väčšinou závisí od použitej bankovej metódy. V niektorých prípadoch existuje viac ako jeden spôsob vkladu. Napríklad postup vkladu možno spustiť zo stávkovej stránky alebo zo stránky banky. V každom prípade je výsledok zvyčajne rovnaký, vrátane prípadných poplatkov účtovaných za transakciu.

Používanie PayPal na stávkových stránkach eSports

PayPal je jednou z mnohých platobných možností, ktoré môžu hráči použiť na vklady alebo výbery pre stávkovanie na e-športy. To platí najmä vtedy, keď ide o stávkovanie na e-športy na medzinárodných stávkových stránkach. Proces vkladu pomocou platobnej metódy je pomerne jednoduchý a rýchly. Tu sú kroky, ktoré treba dodržať.

Proces

Prvým krokom je prihlásiť sa alebo si zaregistrovať účet na stávkarskej stránke, ktorá akceptuje bankovú metódu PayPal a ponúka e-športy. Hráč potom môže prejsť na bankovú stránku a potom sa posúvať, aby našiel možnosť platby PayPal. Proces získania možnosti vkladu PayPal sa môže na niektorých stávkových stránkach líšiť v závislosti od používateľského rozhrania.

Po kliknutí na možnosť vkladu PayPal by sa na stávkarskej stránke mal otvoriť formulár, do ktorého musí tipujúci vyplniť svoje údaje. Podrobnosti zahŕňajú meno, e-mailovú adresu PayPal a sumu, ktorú chce hráč vložiť. Po potvrdení správnosti údajov stávková stránka presmeruje tipujúceho na jeho PayPal účet.

Potom sa hráč musí prihlásiť na svoj účet a mať dostatok prostriedkov na uskutočnenie vkladu a schválenie transakcie. Ak je všetko splnené, hráč musí zadať iba svoje poverenia vrátane hesiel a odoslať žiadosť o transakciu.

Platby cez PayPal sa zvyčajne spracovávajú v reálnom čase. To znamená, že vložená suma by sa mala prejaviť na hráčovom hernom účte takmer ihneď po dokončení procesu transakcie.

Prečo sú stávkovanie esports a PayPal dokonalými partnermi

PayPal patrí medzi obľúbené spôsoby platby v stávkovaní na e-športy. Vlastní ju americká nadnárodná technologická spoločnosť s názvom PayPal Holdings, Inc. Táto elektronická peňaženka umožňuje transakcie v rôznych menách. Platobný systém je dostupný prakticky vo všetkých krajinách. 

To je jeden z hlavných dôvodov, prečo väčšina bookmakerov ponúkajúcich e-športové stávkové trhy má túto možnosť ako bankovú možnosť, pretože to zaisťuje, že väčšina tipujúcich môže vkladať peniaze ľahko a pohodlne. Tu sú ďalšie dôvody, prečo je PayPal taký populárny.  

 • Jednoduchosť použitia: Spomedzi všetkých možností vkladu patrí PayPal medzi tie najjednoduchšie na použitie. Je to také jednoduché, že to uprednostňujú aj začiatočníci v stávkovaní na esporty.
 • Rýchle spracovanie: Vklady cez PayPal sa uskutočňujú v reálnom čase. To znamená, že stávkujúci nemusia čakať na spracovanie, aby dostali peniaze na svoje stávkové účty a mohli si naďalej užívať e-športové stávkovanie.
 • Spoľahlivé zabezpečenie: PayPal patrí medzi najbezpečnejšie spôsoby platby pre stávkovanie na e-športy. Stávkujúci sa nemusia obávať straty peňazí v prospech podvodníkov, pokiaľ prijmú príslušné opatrenia.
 • Nulové poplatky za vklady: PayPal si neúčtuje žiadny poplatok za peniaze vložené na e-športové stávkové stránky. Stávkujúci tak môžu vkladať presnú sumu, ktorú potrebujú. To im tiež pomáha lepšie spravovať svoje bankrolly.

Ako vybrať výhry pomocou PayPal

Šťastní hráči, ktorí vsádzajú a vyhrávajú na e-športoch, majú možnosť svoje výhry opäť vsadiť alebo si ich vybrať. Tí, ktorí sa rozhodnú vybrať si výhru, majú na zváženie rôzne možnosti platby. PayPal stále patrí medzi najbežnejšie možnosti výberu, ktoré stávkujúci uprednostňujú. 

Väčšina dôvodov je takmer podobná tomu, prečo uprednostňujú túto platobnú možnosť na uskutočňovanie vkladov. Jediný hlavný rozdiel je v tom, že výbery uskutočnené cez PayPal trvajú podstatne dlhšie, na rozdiel od vkladov, ktoré sú zvyčajne spracované okamžite.

Výberový proces

Ak chcete spustiť proces výberu, musia sa tipujúci najskôr prihlásiť do svojich stávkových účtov. Ďalším dôležitým krokom je kontrola sumy dostupnej na ich účtoch. To je nevyhnutné, pretože označuje maximálnu sumu, ktorú môžu vybrať. Hráči potom môžu prejsť na stránku výberu a ako možnosť výberu vybrať PayPal.

Stávková stránka zvyčajne vyžaduje, aby hráči vyplnili niektoré informácie pred začatím procesu výberu. To platí najmä pre prvé výbery. Hráči musia vyplniť údaje o účte PayPal, na ktorý má bookmaker previesť vybraté prostriedky.

Musia tiež uviesť sumu, ktorá sa má vybrať. Treba poznamenať, že suma, ktorá sa odráža v zostatku na stávkovom účte, zvyčajne nie je sumou, ktorú možno v niektorých prípadoch vybrať. Niektorí bookmakeri účtujú poplatky za spracovanie výberu, ktoré je potrebné zvážiť.

Doba spracovania

Časy spracovania sa tiež líšia medzi rôznymi bookmakermi. Je to preto, že overenie a schválenie odoslaných žiadostí o výber trvá rôzne. Keď však bookmakeri schvália žiadosti o výber, PayPal zvyčajne trvá pomerne krátky čas na dokončenie procesu transakcie. 

Objem schválených transakcií môže ovplyvniť čas, ktorý bookmaker potrebuje. Na stávkových stránkach, ktoré ponúkajú rýchle časy transakcií výberu, majú tipujúci zvyčajne vybraté prostriedky na svojich účtoch do 24 hodín.

Najlepšie spôsoby platby pre stávkovanie eSports

Hodnotenie platobných možností pre stávkovanie na e-športy nie je úplne jednoduché. Je to kvôli početným úvahám, ktoré je potrebné urobiť, pričom väčšinu z nich môže byť trochu ťažké rozlíšiť. Pri každej možnosti platby však vyniká niekoľko vecí, ktoré sa dajú použiť ako skvelé ukazovatele.

Prvou a najdôležitejšou úvahou je, či je možnosť platby legitímna. Je to preto, že v tomto odvetví sa objavuje množstvo platobných metód, ktorých hlavným cieľom je podvádzať stávkujúcich. Z tohto dôvodu sa v hodnotení berú do úvahy iba možnosti platby, ktoré sú legitímne registrované a licencované na poskytovanie bankových služieb.

Pokiaľ ide o ďalšie úvahy pri hodnotení bankových možností, rozsiahle znalosti o metódach vkladov a skúsenostiach hráčov, ako sú uvedené v ich spätnej väzbe a recenziách, pomáhajú pri hodnotení. Niektoré z ďalších faktorov, na ktorých sú založené možnosti bankového preskúmania, sú uvedené nižšie.  

Prístupnosť: Dostupnosť možnosti platby je pomerne zrejmým faktorom hodnotenia. Je to preto, že tipujúci si zvyčajne vyberú možnosti vkladu, ktoré sú pre nich nedostupné. Dostupnosť môže byť ovplyvnená faktormi, ako sú jurisdikčné otázky. Čím je metóda bankovníctva dostupnejšia, tým vyššie je jej hodnotenie.

Zabezpečenie: Ako už bolo spomenuté, bezpečnosť patrí medzi základné funkcie, ktoré hráči e-športov zvažujú pri hľadaní možností platby. Z tohto dôvodu sú možnosti platby, ktoré ponúkajú najlepšie bezpečnostné funkcie, hodnotené vyššie. To isté platí pre funkcie ochrany osobných údajov. Rebríček zvyčajne obsahuje tie najmenšie podrobnosti, pretože väčšina platobných možností používa takmer všetky najlepšie dostupné bezpečnostné funkcie.

Popularita medzi poskytovateľmi: Väčšina stránok so stávkami na e-športy zvyčajne ponúka možnosti vkladov na základe popularity. Popularita môže byť použitá ako ukazovateľ kvality a spoľahlivosti. Platobné možnosti, ktoré sú medzi poskytovateľmi obľúbenejšie, si preto zaslúžia vyššie hodnotenie.

Zákaznícka podpora: Ďalším dôležitým faktorom, ktorý treba zvážiť pri hodnotení spôsobov platby, je zákaznícky servis. Platobné metódy, ktoré ponúkajú skvelé služby zákazníkom, by mali byť vo všeobecnosti vyššie ako tie, ktoré ponúkajú slabú alebo žiadnu zákaznícku podporu. Profesionalita, dostupnosť a kanály zákazníckej podpory sú niektoré z hľadísk používaných pri hodnotení zákazníckych služieb.

Užívateľské rozhranie: Rebríček ovplyvňuje aj používateľské rozhranie či užívateľská prívetivosť spôsobu platby. Bankové možnosti, ktoré sa ľahko a príjemne používajú, získavajú vyššie hodnotenie. Je to preto, že vyhovujú väčšiemu počtu klientov, vrátane nováčikov vo svete stávok na e-športy.

Časy spracovania: Rôzne možnosti platby majú rôzne časy spracovania. To platí najmä v prípade výberov. Možnosti vkladov, ktoré ponúkajú najrýchlejšie časy výberu bez akýchkoľvek kompromisov v oblasti bezpečnosti a ochrany, sú teda hodnotené vyššie, pretože poskytujú tipujúcim viac pohodlia.

Limity transakcií: Transakčné limity sú ďalším skvelým hodnotiacim faktorom. Platobné metódy, ktoré umožňujú tipujúcim vkladať nízke aj vysoké sumy, sa starajú o širšiu škálu tipujúcich, a preto majú vyššie hodnotenie.

Zodpovedné hranie

Stávkujúci by mali vždy praktizovať zodpovedné hranie napriek všetkému vzrušeniu, zábave a výherným príležitostiam, ktoré prinášajú hazardné hry na e-športoch. Zodpovedné hranie zahŕňa:

 • Cvičenie sebakontroly, pokiaľ ide o to, koľko času strávite stávkovaním.
 • Vyhnite sa zbytočnému stávkovaniu.
 • Okrem iného okrem emócií pri všetkých stávkových rozhodnutiach.

Týka sa to aj kontroly bankrollu, čo znamená vkladať len primerané sumy a vsádzať správne sumy.

Zodpovedné hranie zaisťuje, že tipujúci neutrpia neznesiteľné finančné straty. Zabraňuje tiež duševným problémom, ako je depresia a stres. Tipujúci, ktorí už trpia následkami nezodpovedného hrania, by mali okamžite vyhľadať pomoc, aby dostali pod kontrolu následky a zabránili zhoršeniu stavu.

Bitcoin

Popularita bitcoinu ako platobnej možnosti sa každým dňom zvyšuje. Milióny investorov a používateľov si osvojujú používanie bitcoínov pri platbách za tovar a služby. Využitie tejto možnosti platby pri stávkovaní na esport teda závisí od tejto rastúcej popularity. 

Zobraziť viac...
PayPal

Pod vedením súčasného generálneho riaditeľa Dana Schulmana spoločnosť v roku 2020 zarobila 21,45 miliardy dolárov od viac ako 300 miliónov používateľov na celom svete. Počet používateľov stúpol na 361 miliónov v roku 2021. Samotný počet registrovaných používateľov robí zo služby PayPal jednu z najlepších platobných metód pre každú stávkovú kanceláriu.

Zobraziť viac...
Neteller

Neteller je metóda elektronického prevodu peňazí, ktorá sa používa pri rôznych online obchodných činnostiach, medzi ktoré patria platby do a zo stránok so športovými stávkami online. Môže sa použiť na priamy výber peňazí pomocou karty Net+ alebo prevod takýchto prostriedkov na bankový účet. Službu vlastní spoločnosť PaySafe Group, ktorá medzičasom získala Skrill, bývalého konkurenta spoločnosti Neteller. Ide o jednu z popredných služieb elektronického prevodu, ktorá bola založená v roku 1999. Svoju činnosť začala v Kanade, ale v roku 2004 sa presunula na ostrov Man. Po akvizícii Skrill sa stala jednou z najväčších služieb prevodu elektronických peňazí.

Zobraziť viac...
Barion

Odvetvie online stávkovania eSports každým rokom rastie pôsobivým tempom. To všetko by sa nemohlo stať bez množstva online platobných možností. Najneuveriteľnejším vzrušením každého eSports stávkujúceho je schopnosť okamžite staviť a vyhrať. Bohužiaľ, veľa tipujúcich má problém vybrať si svoje výhry. 

Zobraziť viac...
Dogecoin

Teraz je jasné, že na online stávkových stránkach eSports môžete platiť kryptomenami. Nie všetci poskytovatelia však umožňujú online stávkovanie eSports s Dogecoinom. Ak nájdete platformu, ktorá akceptuje túto digitálnu mincu, táto príručka vám poskytne všetky potrebné informácie.

Zobraziť viac...
Money Transfer

Slovo prevod peňazí sa bežne používa na označenie bankových prevodov. Termín sa môže líšiť v závislosti od umiestnenia hráčov. Postup je však takmer vždy v každom prípade rovnaký. Stávkový účet poskytuje používateľom informácie o ich bankovom účte. Tipujúci potom použijú tieto údaje na vloženie prostriedkov priamo na svoje účty. 

Zobraziť viac...
Sofort

Sofort patrí medzi najobľúbenejšie platobné možnosti v Európe, najmä v Nemecku, Švajčiarsku, Rakúsku, Belgicku a vo viac ako 40 krajinách. V súčasnosti má viac ako 147 miliónov aktívnych používateľov. Vďaka tomu je nevyhnutnou súčasťou väčšiny online firiem, ktoré sa zameriavajú na európskych zákazníkov, vrátane stránok s online stávkovaním. Platobná metóda Sofort je obzvlášť populárna medzi hráčmi e-športov kvôli svojim pokročilým bezpečnostným funkciám. 

Zobraziť viac...
Solana

Online stávkové kancelárie eSports so Solana patria medzi najvyhľadávanejšie stávkové stránky. V tejto príručke sa dozviete viac o tejto kryptomenke, jej pozadí, popularite, ako ju používať, plusy a mínusy a ďalšie. Medzi najvýznamnejšie veci, ktoré sa dejú na stávkovej scéne eSports, nepochybne patrí kryptomena, ktorá mení hru. Trendy ukazujú, že mnohí nadšenci stávkovania eSports uprednostňujú kryptomenu pred fiat menou. 

Zobraziť viac...

Transfer Money

Ako si vybrať bankovú metódu

Ako si vybrať bankovú metódu

Stávkujúci na e-športy by mali pri výbere bankovej metódy zvážiť veľa, aby sa uistili, že dostanú to najlepšie. Na informovaný výber môže byť potrebný malý výskum. Tu sú niektoré z hlavných úvah, ktoré je potrebné zvážiť.

Krypto e-športové stávkovanie je jedným z najpopulárnejších spôsobov platby. Esportové stávkovanie s kryptomenami má niekoľko výhod, ktoré môžu stávkujúci využívať. Nezabudnite skontrolovať túto metódu.

Limity transakcií: Transakčné limity sa týkajú sumy, ktorú môžu tipujúci uskutočniť prostredníctvom bankovej metódy v rámci jedného dňa alebo v rámci jednej transakcie. Bankroll tipujúceho by mal byť hlavným faktorom ovplyvňujúcim tieto úvahy. Napríklad stávkujúci s vysokým valcom by mali zvažovať iba bankové možnosti, ktoré majú vysoké transakčné limity.

Časy odberu: Niektoré spôsoby platby zvyčajne obmedzujú časy výberu na určité hodiny konkrétnych dní a iba niektoré dni v týždni. To môže byť pre niektorých tipujúcich dosť nepohodlné. To isté platí pre doby spracovania odstúpenia od zmluvy. Dobrá možnosť ponúka minimálny čas spracovania výberu a umožňuje výbery kedykoľvek.

Zabezpečenie: Bezpečnosť je pravdepodobne najzrejmejším faktorom, ktorý treba zvážiť. Hráči by mali obmedziť svoje možnosti len na bankové metódy, ktoré zaručujú najvyššiu bezpečnosť pre všetky uskutočnené transakcie. To isté platí pre súkromie.

poplatky: Čiastka účtovaná za vklady alebo výbery by tiež mala ovplyvniť hráčov výber bankovej metódy. Väčšina hráčov zvyčajne uprednostňuje platobné kanály, ktoré ponúkajú nízke alebo dokonca žiadne poplatky.

Funkcie bankovníctva: Rôzne bankové metódy prichádzajú s rôznymi vkladovými funkciami. Stávkujúci by sa mali vždy rozhodnúť pre tie, ktoré ponúkajú najužitočnejšie a najfunkčnejšie funkcie, aby mohli využívať čo najviac výhod.

Zákaznícky servis: Zákaznícky servis patrí medzi najviac prehliadané úvahy stávkarov pri výbere bankovej metódy. Aj keď u niektorých špičkových poskytovateľov bankovníctva je to zriedkavé, existujú možnosti problémov s vkladom alebo výberom. To si vyžaduje interakciu so zákazníckym servisom na vyriešenie problémov. Tipujúci by si preto mali vyberať poskytovateľov platieb, ktorí promptne ponúkajú priateľské a profesionálne služby zákazníkom.

Ako si vybrať bankovú metódu
Ako urobiť vklad na stávkovanie na esporty

Ako urobiť vklad na stávkovanie na esporty

Proces vkladu na stávkovanie na e-športy je zvyčajne pomerne jednoduchý, ale väčšinou závisí od použitej bankovej metódy. V niektorých prípadoch existuje viac ako jeden spôsob vkladu. Napríklad postup vkladu možno spustiť zo stávkovej stránky alebo zo stránky banky. V každom prípade je výsledok zvyčajne rovnaký, vrátane prípadných poplatkov účtovaných za transakciu.

Používanie PayPal na stávkových stránkach eSports

PayPal je jednou z mnohých platobných možností, ktoré môžu hráči použiť na vklady alebo výbery pre stávkovanie na e-športy. To platí najmä vtedy, keď ide o stávkovanie na e-športy na medzinárodných stávkových stránkach. Proces vkladu pomocou platobnej metódy je pomerne jednoduchý a rýchly. Tu sú kroky, ktoré treba dodržať.

Proces

Prvým krokom je prihlásiť sa alebo si zaregistrovať účet na stávkarskej stránke, ktorá akceptuje bankovú metódu PayPal a ponúka e-športy. Hráč potom môže prejsť na bankovú stránku a potom sa posúvať, aby našiel možnosť platby PayPal. Proces získania možnosti vkladu PayPal sa môže na niektorých stávkových stránkach líšiť v závislosti od používateľského rozhrania.

Po kliknutí na možnosť vkladu PayPal by sa na stávkarskej stránke mal otvoriť formulár, do ktorého musí tipujúci vyplniť svoje údaje. Podrobnosti zahŕňajú meno, e-mailovú adresu PayPal a sumu, ktorú chce hráč vložiť. Po potvrdení správnosti údajov stávková stránka presmeruje tipujúceho na jeho PayPal účet.

Potom sa hráč musí prihlásiť na svoj účet a mať dostatok prostriedkov na uskutočnenie vkladu a schválenie transakcie. Ak je všetko splnené, hráč musí zadať iba svoje poverenia vrátane hesiel a odoslať žiadosť o transakciu.

Platby cez PayPal sa zvyčajne spracovávajú v reálnom čase. To znamená, že vložená suma by sa mala prejaviť na hráčovom hernom účte takmer ihneď po dokončení procesu transakcie.

Ako urobiť vklad na stávkovanie na esporty
Prečo sú stávkovanie esports a PayPal dokonalými partnermi

Prečo sú stávkovanie esports a PayPal dokonalými partnermi

PayPal patrí medzi obľúbené spôsoby platby v stávkovaní na e-športy. Vlastní ju americká nadnárodná technologická spoločnosť s názvom PayPal Holdings, Inc. Táto elektronická peňaženka umožňuje transakcie v rôznych menách. Platobný systém je dostupný prakticky vo všetkých krajinách.

To je jeden z hlavných dôvodov, prečo väčšina bookmakerov ponúkajúcich e-športové stávkové trhy má túto možnosť ako bankovú možnosť, pretože to zaisťuje, že väčšina tipujúcich môže vkladať peniaze ľahko a pohodlne. Tu sú ďalšie dôvody, prečo je PayPal taký populárny.

 • Jednoduchosť použitia: Spomedzi všetkých možností vkladu patrí PayPal medzi tie najjednoduchšie na použitie. Je to také jednoduché, že to uprednostňujú aj začiatočníci v stávkovaní na esporty.
 • Rýchle spracovanie: Vklady cez PayPal sa uskutočňujú v reálnom čase. To znamená, že stávkujúci nemusia čakať na spracovanie, aby dostali peniaze na svoje stávkové účty a mohli si naďalej užívať e-športové stávkovanie.
 • Spoľahlivé zabezpečenie: PayPal patrí medzi najbezpečnejšie spôsoby platby pre stávkovanie na e-športy. Stávkujúci sa nemusia obávať straty peňazí v prospech podvodníkov, pokiaľ prijmú príslušné opatrenia.
 • Nulové poplatky za vklady: PayPal si neúčtuje žiadny poplatok za peniaze vložené na e-športové stávkové stránky. Stávkujúci tak môžu vkladať presnú sumu, ktorú potrebujú. To im tiež pomáha lepšie spravovať svoje bankrolly.
Prečo sú stávkovanie esports a PayPal dokonalými partnermi
Ako vybrať výhry pomocou PayPal

Ako vybrať výhry pomocou PayPal

Šťastní hráči, ktorí vsádzajú a vyhrávajú na e-športoch, majú možnosť svoje výhry opäť vsadiť alebo si ich vybrať. Tí, ktorí sa rozhodnú vybrať si výhru, majú na zváženie rôzne možnosti platby. PayPal stále patrí medzi najbežnejšie možnosti výberu, ktoré stávkujúci uprednostňujú.

Väčšina dôvodov je takmer podobná tomu, prečo uprednostňujú túto platobnú možnosť na uskutočňovanie vkladov. Jediný hlavný rozdiel je v tom, že výbery uskutočnené cez PayPal trvajú podstatne dlhšie, na rozdiel od vkladov, ktoré sú zvyčajne spracované okamžite.

Výberový proces

Ak chcete spustiť proces výberu, musia sa tipujúci najskôr prihlásiť do svojich stávkových účtov. Ďalším dôležitým krokom je kontrola sumy dostupnej na ich účtoch. To je nevyhnutné, pretože označuje maximálnu sumu, ktorú môžu vybrať. Hráči potom môžu prejsť na stránku výberu a ako možnosť výberu vybrať PayPal.

Stávková stránka zvyčajne vyžaduje, aby hráči vyplnili niektoré informácie pred začatím procesu výberu. To platí najmä pre prvé výbery. Hráči musia vyplniť údaje o účte PayPal, na ktorý má bookmaker previesť vybraté prostriedky.

Musia tiež uviesť sumu, ktorá sa má vybrať. Treba poznamenať, že suma, ktorá sa odráža v zostatku na stávkovom účte, zvyčajne nie je sumou, ktorú možno v niektorých prípadoch vybrať. Niektorí bookmakeri účtujú poplatky za spracovanie výberu, ktoré je potrebné zvážiť.

Doba spracovania

Časy spracovania sa tiež líšia medzi rôznymi bookmakermi. Je to preto, že overenie a schválenie odoslaných žiadostí o výber trvá rôzne. Keď však bookmakeri schvália žiadosti o výber, PayPal zvyčajne trvá pomerne krátky čas na dokončenie procesu transakcie.

Objem schválených transakcií môže ovplyvniť čas, ktorý bookmaker potrebuje. Na stávkových stránkach, ktoré ponúkajú rýchle časy transakcií výberu, majú tipujúci zvyčajne vybraté prostriedky na svojich účtoch do 24 hodín.

Ako vybrať výhry pomocou PayPal
Najlepšie spôsoby platby pre stávkovanie eSports

Najlepšie spôsoby platby pre stávkovanie eSports

Hodnotenie platobných možností pre stávkovanie na e-športy nie je úplne jednoduché. Je to kvôli početným úvahám, ktoré je potrebné urobiť, pričom väčšinu z nich môže byť trochu ťažké rozlíšiť. Pri každej možnosti platby však vyniká niekoľko vecí, ktoré sa dajú použiť ako skvelé ukazovatele.

Prvou a najdôležitejšou úvahou je, či je možnosť platby legitímna. Je to preto, že v tomto odvetví sa objavuje množstvo platobných metód, ktorých hlavným cieľom je podvádzať stávkujúcich. Z tohto dôvodu sa v hodnotení berú do úvahy iba možnosti platby, ktoré sú legitímne registrované a licencované na poskytovanie bankových služieb.

Pokiaľ ide o ďalšie úvahy pri hodnotení bankových možností, rozsiahle znalosti o metódach vkladov a skúsenostiach hráčov, ako sú uvedené v ich spätnej väzbe a recenziách, pomáhajú pri hodnotení. Niektoré z ďalších faktorov, na ktorých sú založené možnosti bankového preskúmania, sú uvedené nižšie.

Prístupnosť: Dostupnosť možnosti platby je pomerne zrejmým faktorom hodnotenia. Je to preto, že tipujúci si zvyčajne vyberú možnosti vkladu, ktoré sú pre nich nedostupné. Dostupnosť môže byť ovplyvnená faktormi, ako sú jurisdikčné otázky. Čím je metóda bankovníctva dostupnejšia, tým vyššie je jej hodnotenie.

Zabezpečenie: Ako už bolo spomenuté, bezpečnosť patrí medzi základné funkcie, ktoré hráči e-športov zvažujú pri hľadaní možností platby. Z tohto dôvodu sú možnosti platby, ktoré ponúkajú najlepšie bezpečnostné funkcie, hodnotené vyššie. To isté platí pre funkcie ochrany osobných údajov. Rebríček zvyčajne obsahuje tie najmenšie podrobnosti, pretože väčšina platobných možností používa takmer všetky najlepšie dostupné bezpečnostné funkcie.

Popularita medzi poskytovateľmi: Väčšina stránok so stávkami na e-športy zvyčajne ponúka možnosti vkladov na základe popularity. Popularita môže byť použitá ako ukazovateľ kvality a spoľahlivosti. Platobné možnosti, ktoré sú medzi poskytovateľmi obľúbenejšie, si preto zaslúžia vyššie hodnotenie.

Zákaznícka podpora: Ďalším dôležitým faktorom, ktorý treba zvážiť pri hodnotení spôsobov platby, je zákaznícky servis. Platobné metódy, ktoré ponúkajú skvelé služby zákazníkom, by mali byť vo všeobecnosti vyššie ako tie, ktoré ponúkajú slabú alebo žiadnu zákaznícku podporu. Profesionalita, dostupnosť a kanály zákazníckej podpory sú niektoré z hľadísk používaných pri hodnotení zákazníckych služieb.

Užívateľské rozhranie: Rebríček ovplyvňuje aj používateľské rozhranie či užívateľská prívetivosť spôsobu platby. Bankové možnosti, ktoré sa ľahko a príjemne používajú, získavajú vyššie hodnotenie. Je to preto, že vyhovujú väčšiemu počtu klientov, vrátane nováčikov vo svete stávok na e-športy.

Časy spracovania: Rôzne možnosti platby majú rôzne časy spracovania. To platí najmä v prípade výberov. Možnosti vkladov, ktoré ponúkajú najrýchlejšie časy výberu bez akýchkoľvek kompromisov v oblasti bezpečnosti a ochrany, sú teda hodnotené vyššie, pretože poskytujú tipujúcim viac pohodlia.

Limity transakcií: Transakčné limity sú ďalším skvelým hodnotiacim faktorom. Platobné metódy, ktoré umožňujú tipujúcim vkladať nízke aj vysoké sumy, sa starajú o širšiu škálu tipujúcich, a preto majú vyššie hodnotenie.

Najlepšie spôsoby platby pre stávkovanie eSports
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Stávkujúci by mali vždy praktizovať zodpovedné hranie napriek všetkému vzrušeniu, zábave a výherným príležitostiam, ktoré prinášajú hazardné hry na e-športoch. Zodpovedné hranie zahŕňa:

 • Cvičenie sebakontroly, pokiaľ ide o to, koľko času strávite stávkovaním.
 • Vyhnite sa zbytočnému stávkovaniu.
 • Okrem iného okrem emócií pri všetkých stávkových rozhodnutiach.

Týka sa to aj kontroly bankrollu, čo znamená vkladať len primerané sumy a vsádzať správne sumy.

Zodpovedné hranie zaisťuje, že tipujúci neutrpia neznesiteľné finančné straty. Zabraňuje tiež duševným problémom, ako je depresia a stres. Tipujúci, ktorí už trpia následkami nezodpovedného hrania, by mali okamžite vyhľadať pomoc, aby dostali pod kontrolu následky a zabránili zhoršeniu stavu.

Zodpovedné hranie