Všetko o League of Legends Betting Odds

Za posledných pár rokov došlo k obrovskému nárastu ľudí, ktorí sa začali venovať stávkovaniu na e-športové hry, ako je League of Legends. Jedným z hlavných faktorov, ktoré k tomu prispeli, bolo zatvorenie pravidelných športových podujatí kvôli Covid 19.

Ak ste fanúšikom e-športov League of Legends, možno aj vy uvažujete o tom, že by ste sa dostali do stávkovania League of Legends. Aj keď to z väčšej časti nie je komplikované, jednu vec, o ktorej sa musíte dozvedieť viac, sú stávkové kurzy League of Legends, čo je presne to, čo tu podrobne vysvetlíme.

Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter

Všetko, čo potrebujete vedieť o stávkových kurzoch na League of Legends

Predtým, ako sa pustíte do stávkovania League of Legends, je ich niekoľko podmienky stávkovania esportov o ktorých by ste sa mali dozvedieť. Jedným z najdôležitejších z týchto pojmov sú stávkové kurzy alebo v našom prípade stávkové kurzy League of Legends.

O kurzoch stávok League of Legends sa toho dá veľa dozvedieť, napríklad ako nájsť tie najlepšie a aké typy existujú. Stávkové kurzy tiež vám poskytne cenné informácie o stávke, ktorú sa chystáte uzavrieť, čo je kľúčové, ak nechcete neustále prehrávať. V stávkovaní League of Legends si môžete počínať naozaj dobre, ak viete veľa o stávkových kurzoch a nie veľa o iných pojmoch.

Stávkové kurzy League of Legends vysvetlené

Stávkovanie League of Legends majú jednoducho šance na určité výsledky v e-športových udalostiach League of Legends. Kurzy v stávkovaní vyjadrujú dva z najzákladnejších prvkov stávkovania na e-športy, vrátane sumy, ktorú získate, ak vyhráte stávku, a aká je pravdepodobnosť, že dôjde ku konkrétnemu výsledku.

Povedzme napríklad, že veľké finále turnaja League of Legends sa odohráva medzi T1 a Gen.G. V tomto zápase môže dôjsť k niekoľkým výsledkom. T1 mohol vyhrať podujatie, Gen.G mohol získať určitý počet zabití alebo T1 mohol získať prvé zabitie.

Stávkové kancelárie používajú stávkové kurzy na určenie pravdepodobnosti výskytu každého z vyššie uvedených výsledkov. Ďalšou vecou, ktorú nám stávkové kurzy hovoria, je množstvo peňazí, ktoré dostanete výmenou za výhru v stávke.

Pred podaním stávky si tipujúci musia byť vedomí najnovších kurzov. Vedieť, ktorý výsledok má väčšiu šancu nastať, je cenná informácia a nesmie sa ignorovať. Znalosť sumy, ktorú dostanete výmenou za výhru v stávke, vám tiež pomôže rozhodnúť sa, či stávkovanie na konkrétny výsledok stojí za riziko.

Typy stávkových kurzov LoL

Možno sa čudujete, ako môžete čítať stávkové kurzy, aby ste zistili presné šance na konkrétny výsledok a výšku výnosu, ktorý získate. To bude závisieť od typu kurzu používaného pri stávkovaní League of Legends, ktorý sa tiež nazýva nepárny formát. Každý nepárny formát má inú metódu na ich čítanie. Tu sú niektoré z najbežnejších typov kurzov LoL.

Zlomkové kurzy

Zlomkové kurzy používajú zlomok na vyjadrenie výnosu, ktorý získate, a šancí na výsledok. Napríklad konkrétny výsledok zápasu League of Legends môže mať zlomkový kurz 5/3, vyjadrený päť ku trom.

Po prvé, zlomkový kurz 5/3 vám povie, že ak vsadíte 3 doláre a vyhráte stávku, dostanete 5 dolárov, pričom 2 doláre sú vašou odmenou za výhru v stávke. Rovnakým spôsobom, ak vsadíte 6 dolárov, dostanete na oplátku 10 dolárov, pričom 4 doláre sú vašou odmenou.

Po druhé, keďže kurz 5/3 vám zabezpečí návratnosť menšiu ako dvojnásobok vašej stávkovej sumy, výsledok s týmito kurzami bude mať vyššiu šancu, že nastane. Na druhej strane, výsledok s kurzom 3/1 má oveľa menšiu šancu, že nastane, pretože odmena je trojnásobkom stávkovej sumy.

Desatinný kurz

Zlomkové kurzy môžete previesť na desatinné kurzy priamo pomocou zápasov. Kurz 5/3 bude 1,67 pre desiatkový formát a 3/1 bude 3,0. Najľahšie sa čítajú desatinné kurzy. Číslo predstavuje presný násobok, ktorý dostanete na oplátku. Napríklad, ak vsadíte 100 USD na výsledok s kurzom 3,0, dostanete na oplátku 300 USD, pričom 200 je vaša výherná suma.

American Odds

Americké kurzy používajú číslo s kladným alebo záporným znamienkom. Kurz -150 znamená, že na výhru 100 USD budete musieť staviť 150 USD. Na druhej strane, kurz +150 znamená, že za stávkovanie 100 USD dostanete 150 USD.

Kde nájsť najlepšie kurzy na League of Legends

Pri stávkovaní na League of Legends je jednou z najdôležitejších vecí, ktoré si musíte uvedomiť, sú stávkové kurzy. Stávkové kurzy sú tiež jedným z hlavných faktorov, ktoré by ste mali zvážiť pri rozhodovaní o online stávkovej kancelárii esports. Chcete si vybrať stávkové kancelárie, ktoré majú najlepšie stávkové kurzy.

Možno sa pýtate, aké sú dobré stávkové kurzy. Keďže stávkové kurzy určujú sumu, ktorú získate výmenou za výhru v stávke, najlepšie stávkové kurzy sú tie, ktoré vám za vyhrané stávky poskytujú najväčšiu návratnosť.

Ak chcete nájsť najlepšie kurzy League of Legends, môžete sa pozrieť, aké kurzy sú k dispozícii pre konkrétny stávkový trh u niekoľkých online stávkových kancelárií. Je to preto, že takmer všetky stávkové kancelárie majú mierne odlišné kurzy. Niektoré stávkové kancelárie majú kurzy s neprimerane malými výnosmi, dokonca aj na rizikové stávky. Mali by ste odfiltrovať tieto typy platforiem a vybrať si tie, ktoré poskytujú šance s vysokou návratnosťou.

Môže sa to zdať ako časovo náročná a únavná úloha. Nemusíte sa však obávať. Existuje jednoduchší spôsob, ako nájsť najlepšie kurzy na League of Legends. Môžete sa odhlásiť EsportRanker pre recenzie stávkových stránok, kde sú niektoré z najlepších stávkových stránok hodnotené na základe niekoľkých štandardov, vrátane kvality stávkových kurzov.

Najlepšie live kurzy na stávkovanie LoL

Pri konvenčnom stávkovaní uzatvárate stávky na výsledky zápasu ešte pred začiatkom zápasu. Existuje však aj iný typ stávkovania, ktorý vám umožňuje uzatvárať stávky na zápas počas jeho priebehu, tzv živé stávkovanie na e-športy.

Keďže situácia zápasu League of Legends sa môže v priebehu jeho priebehu meniť, mení sa aj pravdepodobnosť konkrétnych výsledkov. Z tohto dôvodu stávkové kancelárie neustále aktualizujú svoje kurzy na live stávky, pričom tieto kurzy sa nazývajú kurzy live stávok.

Používanie kurzov live stávok oproti bežným kurzom má niekoľko výhod. Po prvé, kurzy stávok live sú oveľa presnejšie o tom, aký výsledok pravdepodobne nastane, pretože sa aktualizujú podľa situácie v zápase. Po druhé, môžete pozorne sledovať udalosť pomocou stávok naživo a vytvoriť lepšiu stratégiu stávkovania, aby ste zvýšili svoje šance na úspech.

Ďalšou výhodou používania kurzov live stávok je, že sa niekedy objavia šialené stávkové príležitosti. Tieto príležitosti vám buď poskytujú super vysoké šance na výhru stávky alebo na získanie neuveriteľne vysokých výnosov.

Stavte na League of Legends so skutočnými peniazmi

Veľa ľudí o tom nevie, no na League of Legends môžete staviť so skutočnými peniazmi. Jediné, čo musíte urobiť, je nájsť stávkovú kanceláriu, ktorá ponúka stávkové trhy pre League of Legends esports. Proces stávkovania LoL so skutočnými peniazmi je celkom jednoduchý, keď ste si vybrali stávkovú kanceláriu.

Ak chcete staviť na League of Legends so skutočnými peniazmi, prejdite na hlavnú stránku stávkovej kancelárie podľa vášho výberu a potom sa zaregistrujte na platforme.

Potom si vyberte z dostupných možností vkladu a vykonajte vklady v hodnote, s ktorou by ste chceli staviť. Teraz sa môžete pozrieť na niekoľko udalostí League of Legends a stávkových trhov a uzatvárať stávky na výsledky, z ktorých máte dobrý pocit.

Ak sa chystáte začať stávkovať League of Legends so skutočnými peniazmi, rozhodnutie je veľmi jednoduché. Jediné, čo musíte urobiť, je položiť si otázku: „Ste dobrý hráč League of Legends a viete veľa o e-športoch League of Legends?“ Ak je odpoveď áno, určite by ste to mali vyskúšať.

často kladené otázky

Je stávkovanie na League of Legends legálne?

Z veľkej časti je to úplne legálne. Musíte však byť starší ako zákonný vek potrebný na hazardné hry a musíte hrať iba na registrovaných a licencovaných platformách. Niektoré krajiny zakázali hazardné hry, preto by ste si mali skontrolovať aj zákony svojej krajiny.

Kde nájdem najlepšie kurzy na stávkovanie LoL?

Neexistuje žiadna stránka s najlepšími kurzami na League of Legends. Budete musieť porovnať kurzy ponúkané na niekoľkých stávkových stránkach a potom vybrať tú, ktorá vám poskytne najvyššiu návratnosť.

Aké typy stávkových kurzov na LoL existujú?

Existujú tri typy stávkových kurzov pre League of Legends, vrátane zlomkových kurzov, desiatkových kurzov a amerických kurzov. Tieto typy sa tiež nazývajú nepárne formáty.

Kde staviť na League of Legends so skutočnými peniazmi?

Na League of Legends môžete staviť so skutočnými peniazmi u online stávkových kancelárií, ktoré majú stávkové stávky pre e-športy. Takmer všetky stránky so stávkami na e-športy ponúkajú stávkové trhy na udalosti League of Legends.

About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
O

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková