Your eSports Betting Guide 2022

Herný priemysel eSports si za posledné dva až tri roky získal značnú popularitu. Jedným z hlavných dôvodov zvyšujúcej sa popularity je pandémia Covid-19, ktorá zasiahla svet. Pandémia mala za následok zrušenie mnohých bežných športových podujatí. V dôsledku toho sa eSports stal bežnou možnosťou, pretože udalosti mohli počas tohto obdobia pokračovať online. Mnoho stávkarov tiež prešlo na punting na eSports, keďže trhy so športovými stávkami sa zmenšovali.

Mnoho hráčov a tipujúcich je stále relatívne nováčikmi v stávkovaní na esporty. Krivka učenia však môže byť trochu strmá a pre stávkarov môže znamenať veľmi vysoké náklady. Namiesto toho, aby hráči zisťovali všetko za pochodu, kým sú v stávke ich peniaze, môžu použiť sprievodcov stávkovaním na e-športy.

Najlepší sprievodcovia stávkovaním na e-športyTypy sprievodcovSlovník stávok na e-športy
Arbitrage Betting

Skúsení stávkujúci vždy hľadajú techniky a iné spôsoby, ktoré môžu využiť na to, aby pre nich bolo stávkovanie čo najmenej rizikové a zaručili im výhry. Jednou z týchto techník je arbitrážne stávkovanie, ktoré je na scéne e-športových stávok pomerne populárne. Fungovanie arbitrážneho e-športového stávkovania je celkom jednoduché. Je však trochu zložité efektívne využívať arbitrážne stávkovanie, najmä ak ste začiatočník. 

Zobraziť viac...
Beginner's Guide

Na trhu existuje veľa stránok so stávkovaním na e-športy, ale nie všetky sú dosť dobré na výber. Musíte nájsť stránku, ktorá funguje dostatočne dlho na to, aby si získala dôveru svojich používateľov. Tu je to, čo je potrebné zvážiť pri výbere najlepšej stránky na stávkovanie esportov:

Zobraziť viac...
Betting Explained

Rýchlym tempom vpred predstavili vývojári hier v deväťdesiatych rokoch množstvo e-športových hier, ktoré sa stali veľmi populárnymi. Udalosti e-športov prešli aj online, čím sa ďalej zvýšila dostupnosť podujatí a turnajov. To znamenalo začiatok bežného stávkovania eSports. 

Zobraziť viac...
Betting Picks

Ak hráte hazardné hry na e-športoch už dlho, pravdepodobne máte predstavu o tom, čo sú tipy na e-športy. Na druhej strane, ak ste začínajúci stávkujúci na esporty a práve ste sa o tomto termíne dozvedeli, pravdepodobne máte o ňom veľa otázok. Bez ohľadu na to, na akej úrovni skúseností ste v stávkovaní e-športov, ak sa chcete dozvedieť viac o tipoch stávkovania e-športov, ste na správnom mieste. 

Zobraziť viac...
Betting Strategy

Stratégia stávkovania eSports je súbor pravidiel, ktoré vás vedú ako staviť na eSports. Stratégia ukazuje vyspelosť v stávkovaní, ako aj dobrú znalosť súčasného prostredia stávkovania. Stratégia sa zameriava na rôzne premenné, ktoré môžu ovplyvniť vaše šance na výhru stávky eSports. Napríklad pred umiestnením stávky si budete musieť urobiť prieskum o udalosti, zistiť, či sú v nejakých novinkách, a prečítať si o ich minulej výkonnosti, aby ste určili, aké sú šance.  

Zobraziť viac...
Crypto Betting

Pravdepodobne ste si všimli, že internetom koluje nový módny výraz. Hovoríme o kryptomenách alebo kryptomenách. Množstvo ľudí tvrdí, že je to ďalšia veľká vec. Crypto sľubuje revolúciu v tom, ako uvažujeme o peniazoch alebo fiat menách. Kvôli všetkým výhodám, ktoré kryptomeny poskytujú vo svete financií, ich veľa ľudí začalo používať na vzájomné transakcie alebo výmenu hodnoty medzi sebou. 

Zobraziť viac...
Esports Game Genres

Tipujúci môžu staviť na niekoľko žánrov eSports a každý žáner má svoje jedinečné vlastnosti. V tomto článku budeme diskutovať o tom, aké sú rôzne žánre e-športov a ako sa navzájom líšia. Stávkujúci musia získať toto pochopenie, aby vedeli, kam umiestniť svoje peniaze. Samozrejme, že chcete staviť na eSports hry, ktorým rozumiete, ako fungujú. Nasleduje zoznam najpopulárnejších herných žánrov v eSports.

Zobraziť viac...
How to Bet

V tomto sprievodcovi stávkovaním eSports sa dozviete všetko o stávkovaní na elektronické športy. Zostaňte naladení, aby ste zistili, na ktoré žánre videohier a tituly videohier môžete staviť najlepšie, ako aj tipy na stávkovanie eSports. Niet pochýb o tom, že odvetvie eSports zaznamenáva exponenciálny rast. S príchodom pandémie stávkovanie eSports rozkvitlo a dnes je to najrýchlejšie rastúca forma stávkovania. Podľa správy z roku 2019 podnikateľa v oblasti hazardných hier v Las Vegas Chrisa Grovea, celkové peniaze eSports vsadené okolo hlavných eSports titulov do roku 2020 dosiahli celosvetovo približne 12,9 miliardy dolárov, zatiaľ čo počet stávkajúcich na eSports na celom svete bol približne 6,5 milióna. Príchod pandémie a následne aj zastavenie živých zápasov muselo explodovať.

Zobraziť viac...

Live Betting

Najlepší sprievodcovia stávkovaním na e-športy

Najlepší sprievodcovia stávkovaním na e-športy

Pre skúsených alebo skúsených tipujúcich, ktorí chcú zlepšiť svoje stratégie, sú k dispozícii aj sprievodcovia stávkovaním. Sprievodcovia sú k dispozícii pre takmer všetky e-športy ponúkané na stránkach s hazardnými hrami.

Treba poznamenať, že nie všetci sprievodcovia stávkovaním na e-športy sú efektívni pre každého. Niektorí môžu mať dokonca zavádzajúce informácie. Je preto nevyhnutné, aby hráči získavali svojich sprievodcov iba z renomovaných zdrojov. Hráči by si tiež mali vybrať, ktorým sprievodcom sa budú riadiť.

Výskum je užitočný pri výbere najlepších sprievodcov e-športmi. Rôzne e-športové udalosti zvyčajne ponúkajú rôzne stávky na rovnakú hru alebo turnaj. Rozhodovanie o tom správnom môže byť trochu mätúce, najmä pre nováčikov. Niektorí stávkujúci dokonca nemusia vedieť o niektorých typoch stávok vhodných pre ich stávkové stratégie. Dobrá výskumná práca môže pomôcť hráčovi vybrať si stávky, ktoré s najväčšou pravdepodobnosťou budú mať pozitívny výsledok.

Sprievodcovia esportmi môžu tiež pomôcť tipujúcim robiť lepšie predpovede. Je to preto, že umožňuje tipujúcim dozvedieť sa viac o tímov alebo hráčov. To zahŕňa ich históriu výkonnosti a súčasnú formu. Takéto informácie môžu pomôcť zlepšiť rozhodnutia o stávkovaní.

Čítanie sprievodcov je dôležitou súčasťou úsilia každého hráča o náležitú starostlivosť. Sprievodcovia stávkovaním Esports poskytujú nielen všeobecné informácie, ale tiež pomáhajú tipujúcim vytvárať efektívne stratégie stávkovania. Ak viete viac o esports tímoch alebo hráčoch a ich výkonoch, ľahšie formulujete nové stratégie, najmä ako a kedy stávkovať.

Dôvody, prečo používať sprievodcu pri stávkovaní na e-športy

Stávkovanie na eSports môže byť dosť náročné, nehovoriac o tom, aké sú správne stávky. Návody prídu vhod najmä nováčikom, ktorí nemajú jasnú predstavu o tom, ako stávkovať na e-športy.

Ďalším hlavným dôvodom je úspora času. Používanie sprievodcu stávkovaním môže minimalizovať čas, ktorý hráči musia stráviť skúmaním. Musia sa riadiť len tým, čo je v príručke. Musia sa však uistiť, že používajú spoľahlivé stávkové príručky zo spoľahlivých zdrojov.

Sprievodcovia stávkovaním na esporty môžu tiež pomôcť, môžu sa hodiť aj jednotlivcom, ktorí nevedia nič o e-športoch alebo stávkovaní vo všeobecnosti. Inými slovami, sprievodcovia stávkovaním na e-športy môžu pomôcť pokryť nedostatok vedomostí.

Najlepší sprievodcovia stávkovaním na e-športy
Typy sprievodcov

Typy sprievodcov

Existujú štyri hlavné typy sprievodcov stávkovaním na e-športy, z ktorých každý ponúka iné výhody. Nižšie je uvedený krátky popis každého z nich.

 • Návody: Návody ako na to sú vo všeobecnosti navrhnuté tak, aby pomohli hráčom pri všeobecnom procese hľadania a uzatvárania stávok. Zvyčajne sú vo formáte krok za krokom. Napríklad tipujúci, ktorý nevie, ako sa dostať do sekcie e-šport na stávkovej stránke alebo ako staviť na e-športovú hru, si môže pozrieť návody ako na to.
 • Sprievodcovia stratégiou: Ako už názov napovedá, strategické príručky sú navrhnuté tak, aby pomohli tipujúcim vybrať si efektívne stratégie stávkovania na e-športy. Mnoho rôznych stratégií stávkovania pre e-športy robí výber tých správnych náročným, a preto sú strategickí sprievodcovia nevyhnutnými.
 • vysvetlenia: Vysvetlenia sú príručky určené na poskytovanie informácií. Majú pomôcť tipujúcim lepšie pochopiť všetko, čo sa týka stávkovania na e-športy. Stávkujúci potom môžu tieto poznatky využiť na prijímanie informovanejších stávkových rozhodnutí.
 • Sprievodcovia kurzami: Sprievodcovia kurzmi esportov sú navrhnutí tak, aby pomohli hráčom porozumieť kurzom ponúkaným pre esports hry. Sprievodcovia im tiež môžu pomôcť pochopiť, ako môžu kombinovať šance a výhody a riziká kombinovania šancí. Sprievodcovia kurzami môžu tiež pomôcť hráčom vybrať si správne kurzy.
Typy sprievodcov
Slovník stávok na e-športy

Slovník stávok na e-športy

 • Stávka 3: Ide o populárny formát v e-športoch, v ktorom sa o víťaznej stávke rozhoduje v troch kolách alebo na mapách. Hráč alebo tím, ktorý vyhrá dve kolá alebo mapy, sa stáva víťazom.
 • Bookmaker: Bookmaker je neformálny výraz pre bookmakera. Využiť možno aj stávkovú kanceláriu alebo prevádzkovateľa športových stávok.
 • Exkluzívna stávková kancelária e-športov: To sa týka bookmakera, ktorý ponúka iba stávkovanie na e-športy. Bookmaker neponúka stávky na žiadne bežné športy.
 • Bankroll: Bankroll označuje peniaze hráčov na ich stávkových účtoch, ktoré môžu použiť na stávkovanie podľa vlastného uváženia.
 • Príležitostný tipujúci: Príležitostný tipujúci je hráč, ktorý stávkuje hlavne na zábavné účely a pri stávkovaní nepoužíva žiadne stratégie.
 • Prvá krvná stávka: Jedinečný typ stávky online stávkovanie na e-športy v ktorých tipujúci môžu staviť na to, ktorý tím alebo hráč dosiahne prvé zabitie v streleckej alebo bojovej hre.
 • Ak stávky: Ide o špeciálne typy stávok, ktoré platia len pri splnení rôznych vopred stanovených podmienok.
 • Stávkovanie v hre: To je, keď hráč vsadí na zápas po tom, čo už začal. Dostupnosť takýchto stávok sa zvyčajne počas hry často mení a rovnako aj kurzy.
 • Stávka na víťaza mapy: Ide o stávku umiestnenú na tím, že vyhrá individuálnu mapu v relevantnom zápase e-športu.
 • Ďalšia stávka na zabitie: Stávka na e-šport podaná na tím, aby dosiahol „ďalšie zabitie“ v príslušnej e-športovej hre.
 • Žiadne akcie: Trh alebo výber sú neplatné, čo vedie k tomu, že všetkým hráčom sa vrátia ich mzdy.
 • Úplná stávka: To je stávka na výsledok a súťaž alebo turnaj ako celok.
 • Stávkovanie skinov: Nezvyčajný typ e-športových stávok, pri ktorých tipujúci vsádzajú svoje e-športové položky v hre.
 • Hodnotná stávka: Ide o stávku s pravdepodobnejším výsledkom, ako naznačuje jej kurz, zvyčajne podľa toho, ako tipujúci rozumie.
 • Formát kurzov: Takto sú prezentované kurzy, napríklad v desiatkovom, zlomkovom alebo peňažnom formáte.
Slovník stávok na e-športy