Uvítací bonus

Uvítacie bonusy na stávkovanie e-športov patria medzi najlepšie propagačné akcie, ktoré si hráč môže uplatniť po registrácii na webovej stránke so stávkovaním na e-športy. Tento článok sa ponorí do týchto bonusov, aby zistil, čo sú, ako fungujú, ako si ich uplatniť a ďalšie. Ako už názov napovedá, uvítacie bonusy sú propagácie, ktoré bookmakeri eSports využívajú pre nových hráčov. Existujú dva hlavné typy uvítacích bonusov; žiadny vklad a bonusy za vklad.

Oplatí sa uplatniť si tieto bonusy? Alebo je to len pekný spôsob, ako prilákať nových hráčov? Zistite viac o tom, ako používať bonusy bez vkladu a vkladu po otvorení účtu u e-športového bookmakera.

Uvítací bonus
Ako funguje bonus za stávkovanie na esporty?Ako získať uvítacie bonusyPožiadavky na stávkovanieVitajte bonusové tipy a trikyZodpovedné hazardné hry
Ako funguje bonus za stávkovanie na esporty?

Ako funguje bonus za stávkovanie na esporty?

Mnohí stávkujúci majú tendenciu vyhýbať sa online bonusom, pretože neznejú legitímne. Pravdou však je, že uvítacie bonusy stávok eSports sú pravé, aspoň na licencovaných a regulovaných stránkach. Pre záznam, existuje niekoľko pochybných stávkových stránok, ktorých bonusy nie sú legitímne, ale všetky stránky uvedené na tejto stránke sú pravé.

Teraz je veľkou otázkou, prečo by stávkové kancelárie eSports dávali hráčom peniaze zadarmo?

Dobre. Odpoveď je jednoduchá – prilákať nových hráčov v online stávkovom odvetví eSports, ktoré je také konkurencieschopné. Zatiaľ čo bonusy za opätovné načítanie slúžia na udržanie zákazníkov, uvítacie bonusy sú určené na získanie nových hráčov na palubu. Stáva sa to, že stávková kancelária stanoví rozpočet na marketing a jednou z marketingových stratégií sú akcie.

Bonusy na stávkovanie Esports bez vkladu

Ako už názov napovedá, bonus bez vkladu je ponuka, ktorá odmeňuje hráčov bonusom za to, že sa zaregistrujú v an Stávková stránka eSports. Na uplatnenie tejto ponuky nemusia zložiť zálohu.

Bonus bez vkladu na bezplatné stávky je štandardný bonus bez vkladu, ktorý dáva hráčom pevnú sumu peňazí. Ďalším typom je hotovostný bonus bez vkladu, ktorý môžu hráči použiť na stávkovanie na eSports so skutočnými peniazmi a na výhru skutočných peňazí. Napokon, hráči eSports môžu využiť nepeňažné bonusy bez vkladu, ktoré hráčom poskytujú peniaze na hranie, ale nie je možné ich vybrať.

Bonusy za vklad na stávkovanie Esports

Bonus bez vkladu, známy aj ako zápasový bonus, je vítanou ponukou, ktorá odmeňuje hráčov pri prvom vklade. Väčšina bonusov za vklad zodpovedá vloženej sume s určitým percentom až do stanovenej sumy. Môže to byť 50% vkladový bonus, 100% alebo dokonca viac.

Stačí spomenúť, že na niektorých stávkových stránkach vkladové bonusy môžu byť ponúkané v druhom, treťom a dokonca štvrtom vklade.

Ako funguje bonus za stávkovanie na esporty?
Ako získať uvítacie bonusy

Ako získať uvítacie bonusy

Ako sa aktivujú uvítacie bonusy po splnení podmienok oprávnenosti? No existujú dva spôsoby. Najprv sa bonus pripíše na hráčsky účet automaticky. Je to najjednoduchší spôsob, ako získať bonus. Prípadne si hráči musia aktivovať bonus pomocou uvítacích bonusových kódov alebo kupónov pre stávkovanie eSports. Na aktiváciu bonusu je slot, do ktorého sa vyplnia tieto kódy.

Ako používať uvítacie bonusy na stávkovanie na e-športy

Uvítacie bonusy sú zábavné, ale stávkujúci eSports by ich mali vedieť dobre využiť. Bohužiaľ, väčšina hráčov, ktorí si nárokujú uvítacie bonusy, ich nakoniec premrhajú len niekoľkými stávkami, pretože nemajú dostatok vedomostí o tom, čo je za oponou. V tomto segmente zistite všetko, čo je potrebné vedieť o používaní uvítacích bonusov.

Ako získať uvítacie bonusy
Požiadavky na stávkovanie

Požiadavky na stávkovanie

Hoci uvítacie bonusy znejú lukratívne, sú viazané prísnymi požiadavkami na stávkovanie. Napriek tomu, že bookmakeri sypú peniaze vo forme bonusov, stanovili určité obmedzenia, aby hráčom sťažili čo najlepšie využitie uvítacích bonusov. Tieto obmedzenia sú známe ako požiadavky na stávkovanie alebo požiadavky na priebeh hry.

Pre začiatočníkov je požiadavka na stávkovanie násobkom počtu, koľkokrát musia stávkujúci hrať cez bonus, než si môžu vybrať akúkoľvek výhru. Napríklad, ak si stávkujúci nárokuje dorovnanie vkladu u bookmakera s 20-násobnou požiadavkou na stávkovanie, musí bonus prehrať 20-krát, kým má nárok na výber. Je to veľká výzva hrať 20-krát bez straty všetkých peňazí.

Stávkové stránky Esports s najlukratívnejšími bonusmi majú vo väčšine scenárov najvyššie a najprísnejšie požiadavky na stávkovanie.

Limity šancí a hier

Okrem požiadaviek na stávkovanie stávkové kancelárie sťažujú hráčom vyhrať skutočné peniaze pomocou bonusov stanovením minimálnych kurzov. Napríklad stávková stránka eSports môže ponúkať 150% bonus, ale bonus sa vzťahuje len na vysoké kurzy. Okrem limitu kurzov sa na vybrané hry eSports vzťahujú aj niektoré uvítacie bonusy.

Požiadavky na stávkovanie
Vitajte bonusové tipy a triky

Vitajte bonusové tipy a triky

Aj keď stávkové stránky sťažujú hráčom využívanie bonusov, stále je možné zarobiť na uvítacích bonusoch.

Prvým tipom je byť vždy v honbe, nielen kvôli uvítacím bonusom, ale aj tým najlukratívnejším. Hráči si môžu vybrať, či budú loviť sami seba, alebo využiť stávkové kancelárie, ktoré uvádzajú stávkové kancelárie eSports s najvyššími uvítacími bonusmi.

Ďalším tipom, ktorý sa vzťahuje len na stávkové stránky bez limitov kurzov, je stávkovanie na najnižšie kurzy. Na rozdiel od vysokých kurzov majú stávky s nízkymi kurzami vysokú pravdepodobnosť, že prejdú. To znamená, že ísť nízko je šikovný tip, ako prekonať požiadavky na stávkovanie. Jediným problémom je, že výnos nie je až taký vysoký.

Teraz, keď vysoké požiadavky na stávkovanie znižujú šance na získanie čohokoľvek z bonusov, tipujúci by sa mali snažiť o uvítacie bonusy s nižšími požiadavkami na priebeh hry. Toto je jednoduchý bonusový tip na športové stávkovanie, ktorý môžete zarobiť. Je ľahšie prekonať 15-násobok stávkovej požiadavky ako 30-násobok.

Dôležité je tiež skontrolovať dobu platnosti uvítacieho bonusu. Hráči si tieto bonusy často nárokujú, no v stanovenom období ich nevyužijú. Znie to smiešne, ale áno, bonusy majú dátum vypršania platnosti.

Stavte s rozumom. To, že ide o 100% bonus, neznamená, že by sa mal premrhať na nereálne kurzy. Namiesto toho by stávkujúci mali zostať rozumnými tipujúcimi a používať uvítací bonus ako skutočné peniaze, ktoré vložili. Skúmanie rôznych zápasov eSports a kontrola predpovedí je dlhá cesta.

Vitajte bonusové tipy a triky
Zodpovedné hazardné hry

Zodpovedné hazardné hry

Uvítacie bonusy sú fantastické a sú jedným z dôvodov, prečo je veľa hráčov zapojených do stávkovania eSports. Môžu však byť spúšťačom závislosti na hazardných hrách. Mnoho hráčov sa ocitne pri používaní viac peňazí, ako si môžu dovoliť získať bonusy.

Hráči musia zostať v medziach zodpovedného hrania. Stanovenie rozpočtu pre stávkovanie eSports a jeho dodržiavanie je prvoradé. Ďalším tipom je nikdy nenaháňať straty pri stávkovaní a vždy vedieť, kedy odísť. Dôležité je, že stávkovanie eSports by nemalo nahrádzať školu alebo prácu.

To je všetko pre túto príručku o uvítacích bonusoch stávok eSports. Ponuky online stávok pre nových hráčov sa skutočne oplatí prenasledovať. Nie je však ľahké ich využiť.

Zodpovedné hazardné hry