No Wagering Bonus

Žiadne stávkové bonusy nie sú propagačné akcie, ktoré online kasína dať hráčom, aby mohli hrať hazardné hry bez dodržiavania stávkových požiadaviek. Žiadne stávkovanie neznamená, že hráč si nechá všetko, čo vyhrá. Všetky výhry z automatov sa prevedú na skutočný hotovostný zostatok hráčov a môžu si ich vybrať ako skutočnú hotovosť.

Niektoré točenia nevyžadujú, aby hráči financovali svoj účet v kasíne peniazmi zo skutočného sveta, aby si mohli uplatniť svoje bonusy, ale na výhru musia vsadiť. Hráči sú vyzvaní, aby si pri hľadaní bonusov bez stávok dávali pozor na akékoľvek stávkové požiadavky. Jedinou nevýhodou je, že väčšina kasín požaduje minimálny vklad na spustenie týchto bonusov.

Žiadna požiadavka na stávkovanie bonusov

Výhry získané bez stávkových automatov sa vyplácajú ako bonusová hotovosť. Bonusové peniaze sú uložené v inej peňaženke a sú pripojené k požiadavkám na stávkovanie. Keďže bonusové peniaze nie je možné vybrať, hráči musia pred výberom hotovosti splniť tieto stávkové požiadavky.

Požiadavka na stávkovanie sa vzťahuje na minimálnu sumu peňazí, ktorú musí hráč vsadiť, kým dostane výplatu v hotovosti. Keď hráči splnia stávkové požiadavky, môžu svoje výhry premeniť na skutočné peniaze. Tí, ktorí nesplnia požiadavky na stávkovanie, stratia svoje výhry a nebudú ich môcť premeniť na skutočnú hotovosť na výber.

No Wagering Bonus
Premeňte žiadny stávkový bonus na skutočné peniazeZodpovedné hazardné hry
Premeňte žiadny stávkový bonus na skutočné peniaze

Premeňte žiadny stávkový bonus na skutočné peniaze

Pravdou je, bez ohľadu na to typ bonusu, body sa udeľujú v závislosti od požiadaviek na stávkovanie. Ak sú stávkové požiadavky prísne, hráči budú mať menej príležitostí na výhru a nebudú mať čo stiahnuť. Keď je požiadavka na stávkovanie x20 pre bonus 20 $, hráč musí vložiť do hier 400 $.

Ak môžu vyhrať bez toho, aby čokoľvek míňali, a napriek tomu spĺňajú požiadavky na stávkovanie, môžu si zvyšky vybrať. Hráči si tiež môžu vypočítať svoje stávkové požiadavky tak, že najprv zistia, či a uvítací bonus je ponuka vkladu alebo zatočenie zadarmo. Po druhé, musia určiť, či je výška vkladu vylúčená alebo zahrnutá do požiadaviek na stávkovanie.

Ktoré eSporty neponúkajú žiadny stávkový bonus?

Hlavnou myšlienkou esports no stávkových bonusov je prinútiť nových hráčov, aby sa zaregistrovali na stávkové účty a míňali svoje peniaze. Keď vyhrajú niekoľko stávok, môžu pokračovať v hre a nemusia ísť inam.

Premeňte žiadny stávkový bonus na skutočné peniaze
Zodpovedné hazardné hry

Zodpovedné hazardné hry

Ľudia môžu stávkovať zodpovedne tým, že chápu, že hazard je platená zábava. Je to skvelý a vzrušujúci zážitok z hazardných hier a výhry niečoho navyše, ale najdôležitejšie je užiť si ten zážitok. Hráči musia mať aj rozpočet na stávky, aby mohli sledovať, koľko míňajú.

Zodpovedné hazardné hry