Loyalty Bonus

Zdôvodnenie vernostného bonusu je zrejmé. Ponúka vyššiu hodnotu za vaše peniaze. Predstavte si, že využívate bezplatné stávky bez vkladu. Stávková kancelária vám dáva pocit, že si vážite váš záväzok a tvrdú prácu. S týmito ponukami online stávkovania neexistujú žiadne skryté poplatky ani zložité stávkové podmienky.

Účasťou vo vernostnom programe eSports nemôžu prísne požiadavky zablokovať vaše výhry. A čo viac, mnohé e-športové knihy s vernostnými programami sú legitímne a dôveryhodné a ich hlavným cieľom je pestovať dlhodobé vzťahy so svojimi zákazníkmi. Žiadny falošný bookmaker by neinvestoval svoje zdroje do takýchto programov.

Loyalty Bonus
Ako fungujú online vernostné bonusy?Ako využiť vernostné bonusyTipy a triky pre bezplatné stávkyZodpovedné hranie
Ako fungujú online vernostné bonusy?

Ako fungujú online vernostné bonusy?

Vernostné bonusy môžu byť splatné alebo nevyplatiteľné. Ak je možné ho vyplatiť, dostanete bonusové peniaze vo svojom bankrollovom zostatku a môžete si ich vybrať alebo použiť na uzatváranie ďalších stávok. Nevymeniteľná znamená, že nemôžete vyplatiť bonusové peniaze, takže na výber musíte staviť a vyhrať.

Miera prehratia alebo prevrátenia a stávkový bonus sa vypočíta podľa násobiteľa bonusu, násobiteľa vkladu alebo súčtu vkladu a násobiteľa bonusu. Tieto podrobnosti nájdete v časti obchodné podmienky. Nie všetky stávky vám poskytnú 100 % vášho vkladu ako bonus.

Jedným z najzaujímavejších vernostných bonusov je bezplatná stávka bez vkladu. Pokiaľ máte na to nárok, stávková kancelária pripíše na váš stávkový účet nejaké peniaze, keď si aktivujete bonus. Toto je zvyčajne malý prírastok k vášmu bankrollu, povedzme 5 až 20 dolárov. Niekoľko vecí, ktoré treba mať na pamäti pri používaní bezplatnej stávky, zahŕňa dobu platnosti, ktorá môže byť od týždňa do mesiaca.

Uistite sa, že ste voľné peniaze použili v stanovenom časovom rámci. Opäť musíte použiť stávku zadarmo ako celok a možno vám nebude dovolené rozdeliť ju na menšie stávky. Cena víťaznej hry pochádza zo stávky a nie zo sumy bezplatnej stávky. V zásade budete uzatvárať stávky bez rizika bez pridania skutočných peňazí na váš účet na aktiváciu bonusu.

Ako fungujú online vernostné bonusy?
Ako využiť vernostné bonusy

Ako využiť vernostné bonusy

Pred zapojením sa do vernostného programu je nevyhnutné poznať základy. Pokiaľ ide o výber stávkovej kancelárie, je to jednoduché bonus na stávkovanie esportov môže urobiť veľký rozdiel. Je to teda niečo, s čím by ste mali počítať a uistiť sa, že to dôkladne pochopíte. Jedným z aspektov, ktorým je potrebné venovať pozornosť, je miera prehratia a to, čo je potrebné na postup v rebríčku vernostného programu.

Bookmaker môže mať systém vyplácania, ktorý premieňa body na peňažné odmeny. Niektoré hry a aktivity ponúkajú viac bodov ako iné.

Pred aktiváciou bonusu skontrolujte percento bonusu a maximálnu sumu. Mnoho platforiem pre stávkovanie na e-športy zodpovedá vkladom o 100 %, zatiaľ čo niektoré sa zhodujú až o 200 %. Pokiaľ ide o maximálnu výšku bonusu, táto suma nie je nikdy pevná. Môže to byť 100 až 200 $, ale niektoré stránky poskytujú verným hráčom neobmedzené sumy bonusov. Musíte pochopiť dva pojmy, aby ste vypočítali, na koľko máte nárok zo svojho počiatočného vkladu.

Keď ste lojálnym hráčom eSports, budete mať k dispozícii množstvo odmien, ktoré môžete využiť. Obľúbenou možnosťou je cashback bonus, ktorý je ako doplnenie vášho stávkarského účtu. Cashback bonus prichádza ako percento z vašej stávky. Čím viac vsadíte, tým viac môžete získať ako cashback. Niekedy môžete vymeniť vernostné body za hotovosť.

Ak vsadíte 50 $ na FIFA a dostanete refundáciu 50 $ bez ohľadu na výsledok, kvalifikuje sa to ako cashback bonus. Ďalšími výhodami vernostného programu sú pravidelné vstupenky na turnaje, bezplatné karty a prispôsobené ponuky. Môžete tiež vyhrať doplnky a suveníry z vernostného bonusu. Niektorí veteráni vyhrali aj hotelové pobyty a výlety.

Ako využiť vernostné bonusy
Tipy a triky pre bezplatné stávky

Tipy a triky pre bezplatné stávky

Aj keď vás možno nadchne stávkovanie bez vkladu na eSports, vedzte, že niektoré vernostné bonusy sú obmedzené na konkrétne hry. Ak áno, uistite sa, že viete, ako tieto hry hrať. Ak je ponuka obmedzená na CS: GO, opýtajte sa sami seba, či je to hra, ktorú radi hráte. Hoci sa 100 bezplatných stávok zdá byť atraktívnych pre každého tipujúceho, čo ak sú určené len pre hráčov Apex Legends?

Predpokladajme, že dostanete promo cashback na Call of Duty: Warzone, ale ešte nie ste oboznámení s hrou? Neberte bonusový kód špecifický pre hru, ak neviete, ako hrať uvedenú hru.

Ďalším tipom na používanie bezplatných stávok je, že by ste tieto ponuky online stávok nikdy nemali zneužívať. Vaša obľúbená e-športová kniha bude pravidelne zverejňovať vernostné akcie a dokonca ich posielať priamo do vašej e-mailovej schránky. Môže byť lákavé tieto vlastnosti zneužiť.

Poskytovateľ chce tiež dosiahnuť návratnosť investície, rovnako ako chcete získať zisk výberom svojich výhier. Neprekračujte teda maximálny vklad, ako to vyžaduje webová stránka. V opačnom prípade sa budete prezentovať ako výhodný hráč a váš vklad sa s okamžitou platnosťou zníži.

Tipy a triky pre bezplatné stávky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Stávkovanie na e-športy by malo byť zábavné, ale je ľahké nechať sa zaskočiť. Ak chcete byť zodpovedným online hráčom, začnite tým, že sa naučíte pravidlá. Ako hry fungujú a ich podmienky.

Skutočnou zábavou online stávkovania je robiť informované rozhodnutia, a nie závisieť od číreho šťastia. To si vyžaduje stanovenie hraníc pri hraní hier. Naplánujte si stávkovanie eSports na konkrétne dni, ako sú víkendy a sviatky, bez toho, aby ste zasahovali do rodinného času a vašej každodennej práce.

Nezabudnite si nastaviť limit na výdavky. Možno budete chcieť držať svoje bankové karty preč. Pamätajte, že dlhodobé hranie môže viesť k únave mozgu, preto je dobré sa natiahnuť a urobiť si krátke prestávky. Ak si myslíte, že máte problém s hazardnými hrami, zvážte sebavylúčenie z online e-športového bookmakera tým, že na nejaký čas zatvoríte svoj účet. V neposlednom rade neváhajte vyhľadať odbornú pomoc a finančné poradenstvo.

Zodpovedné hranie