Bonus za registráciu

Stávkové stránky Esports využívajú bonusy za registráciu na prilákanie nových klientov. Takmer všetky najlepšie stránky so stávkovaním na e-športy poskytnú novým klientom poriadny uvítací bonus. Toto sú ponuky, ktoré vám poskytujú dodatočné prostriedky na stávkovanie, ktoré môžete použiť na uzatváranie stávok na e-športy, ako sú Dota 2, CS:GO, FIFA, Rocket League, Hearthstone, League of Legends a ďalšie.

Po registrácii na webovej stránke online stávok na e-športy je vždy príjemné využiť ponuky bonusov za registráciu. Tieto stránky môžu svojim novým zákazníkom ponúkať skvelé akcie, ktoré sa oplatí uplatniť.

Bonus za registráciu
Nájdite bonusy za registráciu na stávkových stránkach esports

Nájdite bonusy za registráciu na stávkových stránkach esports

Prvým krokom je nájdenie najlepších stávkových stránok, ktoré poskytujú bonusy esportov. Noví tipujúci môžu využiť bonusy za registráciu na väčšine hlavných stávkových stránok s trhmi eSports. Overené a dôveryhodné spoločnosti, ako sú 1xBet, Betsson a Betsafe, poskytujú množstvo lákavých stimulov na registráciu, aby prilákali nových tipujúcich, aby uzatvárali stávky na ich platformách.

Ďalším krokom je vytvorenie alebo registrácia účtu. Vyberte si preferovaný spôsob platby a výšku vkladu a vaša e-športová knižka sa postará o zvyšok. Je to inteligentná možnosť študovať drobné písmo v tejto fáze, pretože sumy prevrátenia a ďalšie podmienky a kritériá sú zvyčajne tým, čo určuje, či bonus esports stojí za to alebo nie.

Na základe stávkovej kancelárie, ktorú si vyberiete, môžete získať svoje bonusové prostriedky okamžite, zatiaľ čo iní vás môžu požiadať, aby ste pri prvom vklade manuálne zadali kód. Majte na pamäti, že výška vášho prvého vkladu má vo väčšine prípadov významný vplyv na vaše bonusové prostriedky.

Nájdite bonusy za registráciu na stávkových stránkach esports
Ako funguje bonus za registráciu?

Ako funguje bonus za registráciu?

Najčastejším druhom ponuky registrácie eSportsbooku je bonus na vyrovnanie vkladu, ktorý môžete očakávať, keď sa prvýkrát zaregistrujete na novej webovej stránke.

Webová stránka prijme váš vklad a poskytne vám bezplatné stávkové kredity, ktoré môžete použiť na uzatváranie stávok na ich platforme. To platí pre 100% zhody, avšak, niektoré Stávkové stránky eSports môžu poskytnúť iba 50 % zhôd, čo znamená, že vám pripíšu iba polovicu z toho, čo ste vložili.

Keďže sa to stáva na začiatku, bonusy za registráciu len zriedka ovplyvňujú to, ako tipujete alebo na ktorý eSport stavíte, pokiaľ to nie je uvedené drobným písmom. Vkladové zápasy majú zvyčajne požiadavku na minimálny vklad na aktiváciu bonusu, ako aj maximálnu sumu peňazí navyše, ktorú vám webová stránka poskytne, ak sa kvalifikujete.

Stránka môže napríklad uvádzať, že bonus sa spustí iba vtedy, ak vložíte aspoň 10 USD a že akcia zdvojnásobí váš vklad až do výšky 500 USD vo forme bezplatných kreditov. Inými slovami, ak vložíte 500 USD alebo menej, webová stránka 100 percent pripíše vášmu vkladu. Ak však vložíte 600 $, vaša bonusová hotovosť bude len 500 $. Ak vložíte menej ako 10 USD, nebudete mať nárok na bonus.

Ako využiť bonus za registráciu

Namiesto eSport, vaša preferovaná stávková stránka eSports určuje, ako miniete bonus za registráciu. Väčšina z nich sa použije automaticky, keď sa zaregistrujete a uskutočníte svoj prvý vklad, zatiaľ čo niektoré vyžadujú, aby ste zadali špecifický kód, ktorý vám bol predtým pridelený. Existujú však stratégie stávkovania eSports, ktoré vám môžu pomôcť vyťažiť maximum z registrácie alebo uvítací bonus.

Ako funguje bonus za registráciu?
Tipy a triky pre bezplatné stávky

Tipy a triky pre bezplatné stávky

Stávka na diverzifikáciu

Športoví stávkujúci môžu využiť bonusy za registráciu na stávkovanie na mnoho tímov alebo hráčov bez toho, aby riskovali svoje peniaze. Inak povedané, môžete staviť na tím, ktorý by ste za normálnych okolností nevrátili. Aj keď prehráte, suma bude odstránená z vašich bonusových prostriedkov namiesto vášho vkladu skutočných peňazí. Žiaľ, z tohto pravidla existuje niekoľko výnimiek, pretože niektoré stránky s hazardnými hrami od vás môžu požadovať vloženie skutočných peňazí predtým, ako získate prístup k bonusovým peniazom.

Niektorí ľudia môžu dokonca staviť na smoliarov. Vďaka výraznému bonusu za registráciu môžu tipujúci začať stávkovať na slabých a ísť proti favoritom bez toho, aby ohrozili svoj kapitál. Ak prehrajú, odpočítajú sa im bonusové peniaze. Ak však stávka vyhrá, môžu na svojej stávke zarobiť všetky skutočné peniaze.

Stávkovanie na oboch stranách trhu

„Obe strany trhovej metódy“ znamená, že hráč vsadí bonusovú stávku na opačný výsledok, než na ktorý už stavil. Touto stratégiou je efektívne zabezpečený zisk.

Stávkujúci Valorant môže napríklad staviť svoje vlastné peniaze na Team Liquid pri -2,5 v hre. Vložili bonusovú stávku v rovnakej hodnote ako ich pôvodná stávka, keď sa hra blížila k podpore súpera Team Liquid na +2,5. Týmto spôsobom, bez ohľadu na to, čo sa stane, peniaze budú v určitej forme vrátené.

Tipy a triky pre bezplatné stávky
Nakupovanie možností

Nakupovanie možností

Pokiaľ ide o stávkovanie eSports, mali by ste sa vždy spojiť s niekoľkými rôznymi stránkami, aby ste mohli porovnávať ceny. Ako bonus si tiež budete môcť vybrať akcie z ponuky rôznych kníh. Nie je nič zlé na preskakovaní z jednej stránky na druhú pri hľadaní špeciálnych ponúk. To je niečo, čo do určitej miery vykonáva niekoľko skúsených stávkarov eSports.

Ak na inej stránke nájdete skvelú ponuku, ktorá vás osloví, presuňte časť svojich peňazí a využite to. Po skončení kampane máte možnosť zostať alebo presunúť svoje prostriedky späť na svoju pôvodnú stránku.

Povedzme, že máte radi stávkovanie League of Legends a ďalšia online stávková kancelária ponúka bonus za registráciu počas svetov. Boli by ste šialení, keby ste to nevyužili naplno, aspoň po zvyšok podujatia.

Samozrejme, budete si chcieť byť istí, že plne rozumiete všetkým obmedzeniam pre každý bonus, aby vaše prostriedky neskončili tam, kam nepatria. Pamätajte, že vynikajúce línie vždy predčia akúkoľvek propagáciu. Nenechajte sa rozptyľovať bonusmi a nestrácajte zo zreteľa svoj hlavný cieľ vytvárať mimoriadne hodnotné výbery a vyhrávať stávky.

Nakupovanie možností
Zodpovedné hazardné hry

Zodpovedné hazardné hry

Hazardné hry považujte len za prostriedok zábavy. Musíte počítať so stratou peňazí a akceptovať tieto straty ako nevyhnutnú súčasť zábavy. Toto je správny prístup k hazardným hrám.

Závislosť na hazardných hrách sa zvyčajne udomácňuje u ľudí, ktorí očakávajú alebo požadujú výhru. Keď prehrajú, môžu byť frustrovaní alebo úzkostliví, čo ich vedie k tomu, že riskujú ešte viac peňazí, aby získali späť svoje straty. To môže spustiť strašnú reťazovú reakciu, ktorá sa rýchlo vymkne kontrole.

Odložte si určitú sumu peňazí, ktorú ste ochotní stratiť v danom období. Ak si nastavíte obmedzenia a budete ich dodržiavať, mali by ste byť schopní užívať si hazardné hry bez toho, aby ste sa dostali do ťažkostí.

Spravujte čas, ktorý strávite hazardnými hrami, rovnakým spôsobom, akým kontrolujete množstvo peňazí, ktoré miniete. Hazardné hry vo voľnom čase sú v poriadku, pokiaľ si to môžete dovoliť, ale nechcete, aby ovládli váš život.

Ak viete alebo máte podozrenie, že hazardné hry sú pre vás problematické, nehanbite sa niekoho osloviť. Nie je sa za čo hanbiť a je zbytočné snažiť sa situáciu riešiť po svojom. Ak vám nevyhovuje diskutovať o svojich problémoch s priateľmi alebo rodinou, niektoré organizácie vám môžu pomôcť.

Zodpovedné hazardné hry