Bonus za odporúčanie

Pri registrácii nový hráč označí, že ho odporučil vy, aktívny člen webovej stránky. Ak tak urobíte, získate bonus za odporúčanie, ktorý vám a najnovšiemu členovi, ktorého ste odporučili, umožní hrať bez toho, aby ste museli míňať vlastné peniaze.

Tento bonus nájdete v upozorneniach svojho účtu. Toto sa tiež nazýva a bonus bez vkladu. S týmto bonusom budete môcť uzatvárať stávky bez toho, aby ste museli odpočítať peniaze zo svojho osobného účtu. Peniaze z bonusu budete môcť použiť na uzatváranie niektorých stávok.

Osoba, ktorá vás odporučila, bude mať tiež pripísanú sumu a bude môcť odporučiť niektorých ľudí, aby získali bonus za odporúčanie. Pre nového člena je to ideálne, aby si uvedomil, ako web vyzerá a či ponúkané služby zodpovedajú jeho očakávaniam. Pre aktívneho člena je to malá odmena za to, že môže šíriť dobré slovo o týchto stávkových stránkach esports.

Bonus za odporúčanie
Ako používať bonusy za odporúčaniePripomienky
Ako používať bonusy za odporúčanie

Ako používať bonusy za odporúčanie

Uistite sa, že poznáte počet referencií, ktoré môžete poskytnúť, pretože je vašou výhodou propagovať naše najlepšie webové stránky pre stávkovanie na e-športy. Zakaždým, keď sa nový člen zaregistruje a použije vaše meno ako referenciu, dostanete bonus za odporúčanie. Aby to bolo pre vás čo najvýhodnejšie, môžete našu stránku zdieľať na svojich platformách sociálnych médií alebo sa o nás porozprávať so svojimi priateľmi a rodinou. Je to veľmi jednoduchý spôsob, ako získať prístup k bezplatným stávkam, ktoré vám môžu umožniť vyhrať a pokračovať v stávkovaní zadarmo!

Je však veľmi dôležité, aby ste sa pozreli na podmienky a pravidlá vášho bonusu, pretože niektoré majú dátumy vypršania platnosti. Zvyčajne musíte bonus použiť menej ako 30 dní po jeho prijatí. Počas tohto časového obdobia sa však môžete rozhodnúť, že budete svoje bonusy hromadiť a používať ich všetky naraz, rovnako ako ich môžete použiť samostatne. V závislosti od vášho herného štýlu majú obe možnosti svoje klady a zápory.

Ak sa rozhodnete využiť svoje bonusy jeden po druhom, keď ich dostanete, umožní vám to vyskúšať si mnoho rôznych typov stávok zadarmo. Jeden bonus môžete vložiť do hry, ďalší do inej hry a tak ďalej. Určite nezabudnete na dátumy expirácie, pretože bonusy využívate okamžite.

Tieto bezplatné hry vás tiež okamžite motivujú, aby ste sa pokúsili získať viac priateľov, aby sa zaregistrovali, aby ste mohli získať viac bonusov. To je však nebezpečné v súvislosti so závislosťou od hazardných hier a stávkovania.

Uistite sa, že máte kontrolu nad sebou, a ak nie, prestaňte navštevovať stránky so stávkovaním na e-športy. Ďalším negatívnym bodom by bolo, že ak chcete urobiť veľkú stávku, nebudete mať inú možnosť, ako použiť svoje vlastné peniaze, zatiaľ čo ak nahromadíte svoje bonusy, budete môcť staviť viac bez míňania.

Ak sa rozhodnete nahromadiť svoje bonusy a použiť ich všetky naraz, umožní vám to urobiť väčšiu stávku a mať šancu vyhrať viac. Aj vďaka tomu, že hráte všetko naraz, sa stávkovanie nestane vašim zvykom, čo môže pomôcť v prevencii hráčskych závislostí. Pri tejto metóde však musíte byť veľmi opatrní, pretože všetky bonusy za odporúčanie budú mať rôzne dátumy vypršania platnosti.

Bolo by veľmi nešťastné, keby ste si niečo zle vypočítali a nakoniec by ste prišli o peniaze, pretože ste čakali príliš dlho. Okrem toho, na rozdiel od toho, keď používate svoje bonusy jeden po druhom, je menej pravdepodobné, že budete skúšať rôzne typy stávok, pretože s najväčšou pravdepodobnosťou použijete všetky svoje bonusy naraz v tej istej hre.

Ako používať bonusy za odporúčanie
Pripomienky

Pripomienky

Buď k sebe úprimný

Majte na pamäti, že vy ste ten, kto sa pozná najlepšie. Toto sú len tipy a triky, ktoré vám poskytnú všeobecnú predstavu o tom, čo môžete urobiť s bonusom za odporúčanie, ale tento zoznam nie je úplný. Svoje bonusy môžete minúť tak, ako chcete, a vy ste jediný, kto vie, čo je pre váš typ hry najlepšie a čo chcete dosiahnuť.

Zodpovedné hranie

Vždy hrajte zodpovedne. Uistite sa, že existujú limity pre vaše vklady a že stávkovanie sa pre vás nestane zvykom. Uistite sa, že chránite seba aj ostatných, a tiež zaveďte pravidlá automatického vylúčenia, ak sa vám veci vymknú spod kontroly. Je zdravé dať si pauzu, dokonca je to veľmi prospešné. Stávkovanie nie je synonymom výhry a výhra nie je synonymom vždy výhry. Ak vy alebo niekto, koho poznáte, potrebujete pomoc so závislosťou od stávkovania, zdroje sú k dispozícii, nezabudnite si ich pozrieť. Stávkovanie by malo byť príjemné a príležitostné, takže sa uistite, že to tak zostane!

Pripomienky